Evlilik ve beraberinde gelen sahiplenme ve kıskançlık duyguları ruhu köleleştirir. Bu duygular benim üzerimde hiçbir zaman egemelenlik kurmayacak. Umarım ne erkeklerin ne de kadınların,birbirlerinin zaaflarının tahakkümü altına girmeyeceği bir zaman gelir,Doktor breuer
Evlilik ve beraberinde gelen sahiplenme ve kıskançlık duyguları ruhu köleleştirir. Bu duygular benim üzerimde hiçbir zaman egemelenlik kurmayacak. Umarım ne erkeklerin ne de kadınların,birbirlerinin zaaflarının tahakkümü altına girmeyeceği bir zaman gelir,Doktor breuer.
“…’görev’ sözü bana ağır ve sıkıcı gelir. Ben görevlerimi teke indirdim; benim görevim, özgürlüğümü sürdürmek. Evlilikle beraberinde gelen sahiplenme ve kıskançlık duyguları ruhu köleleştiriir. Bu duygular benim üzerimde hiçbir zaman egemenlik kuramayacak. Umarım ne erkeklerin ne de kadınların, birbirlerinin zaaflarının tahakkümü altına girmeyeceği bir zaman gelir.”
345 syf.
8/10 puan verdi
·
Beğendi
Merhaba arkadaşlar! Bugün size #karanlıktakiışık adlı bir eser ile geldim. Galina; iki yaşında annesi tarafından terk edilip yetimhaneye bırakılıyor ve orada arkadaşları tarafından hor görülmelere, yanlızlığa mahkum ediliyor. Kimsesizliği dibine kadar yaşayan ve bu durum onda bir sahip bulma iç
Karanlıktaki Işık
Karanlıktaki IşıkSeda Ulu · Yazardan Direkt Yayınevi · 202035 okunma
Evlilik ve beraberinde gelen sahiplenme ve kıskançlık duyguları ruhu köleleştirir.
iyi ki var şu kediler :)
“Bir kediden kurtulmanın ne kadar zor olduğunu bilir misiniz? Onların ev sahiplenme duygusu müthiştir, şaşırtıcı bir hafızaya sahiptirler. Bir seferinde dedem evde ve bahçede çoğalan tüm ev kedilerini kovmaya karar verdi, onları çuvala tıktı ve kasabanın birkaç kilometre dışına, mezarlığın yanına bıraktı. Eve döndüğünde, kediler ondan önce gelmiş, onu bekliyorlardı.
Sayfa 186Kitabı okudu
İnsanlar genellikle farkında olmadan yaralarını tetikleyecek bir eş seçerler. Böylelikle kendilerinin acı dolu ve tepkili taraflarını görme, sahiplenme ve iyileştirme fırsatları olur. Mükemmel bir ayna gibi seçilen partner diğerinin kalbindeki sahiplenilmemiş ve bitirilmemiş şeyleri yansıtır.
Sayfa 221 - Sola unitas yayınlarıKitabı okudu
Ben görevlerimi teke indirdim; benim görevim, özgürlüğümü sürdürmek. Evlilik ve beraberinde gelen sahiplenme ve kıskançlık duyguları ruhu köleleştirir. Bu duygular benim üzerimde hiçbir zaman egemenlik kuramayacak. Umarım ne erkeklerin ne de kadınların, birbirlerinin zaaflarının tahakkümü altına girmeyeceği bir zaman gelir.
336 syf.
8/10 puan verdi
Böyle bir dark romance yok fena birşey
Bir serinin daha sonuna geldim. Öncelikle kitap Rus mafyası konulu dark romance diyebiliriz benim sevdiğim konulardan. İlk kitabı büyük bir kafa karışıklığı ile okudum ikinci kitapta bir şeyler netleşti ama olaylar beklemediğim şekilde gelişti son kitapta da herşeyi öğrenmenin rahatlığını yaşadım olay örgüsünü sevdim heyecanla okudum. Karakterlere gelecek olursam Lia'yı sevdim sabrına hayran kaldım yani dark romancelerdeki erkek karakterler çıldırtacak kadar sert veya duygusuz olsa da Adrian bambaşka bir boyut kesinlikle her sayfada yeni bir şok yaşadım sıfır duygu sıfır acıma sıfır merhamet hicbir şey yok sadece Lia'ya duyduğu sapkın aşk var ama nasıl aşk mübarek böyle bir korumacılık kıskançlık sahiplenme hiç okumamıştım bazı yönleriyle tatmin oldum ama yine de aşk romanı diyemem çok daha saplantılı yetişkin içerikli birşeydi sonuç olarak beğendim.
Yalanın Yangını
Yalanın YangınıRina Kent · Ren Kitap · 2023230 okunma
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.