• Dinsiz sosyalistin hainine hareketi ile şehit olan şanlı şehidimiz Ruhi KILIÇKIRAN’a sıkılan kurşun aslında Müslüman Türk milletinin kalbine sıkılmıştır. Her yerde volkan gibi coşan iman elbette küfrü boğacaktır.

  Ey sosyal adaletçi sosyalistler, ilerici ve insaniyetperver “hümanist” geçinen aydınlar ve gazeteler ve TRT şimdi neredesiniz? Bir Müslüman Türk Allah derse “gericilik hortladı” diye yaygara koparırken sosyalistler tevkif edilince “fikir hürriyeti kalmadı” diye haykırırken, şimdi üniversiteli bir Müslüman Türk genci dinsiz ve milliyetsiz bir sosyalistin hain kurşunu ile şehit edilirken sizlerin niçin sesiniz çıkmaz?

  Niçin kızıl tehlike var diye bağırmazsınız?
  Ey Müslüman Türk milleti; beşerin halaskarı olan kuran-ı kerim’e saldıran, peygamberler peygamberine dil uzatan, vicdanı şimale satan hainlere, milli bütünlüğümüzü bozmağa çalışanlara haddini bildirmek zamanı gelmiştir.
  Ruhi KILIÇKIRAN ölmemiştir. Ebedi âleme gitmiştir. Her Müslüman Türk genci birkaç Ruhi KILIÇKIRAN’dır onun elindeki onun elindeki iman ve Türklük bayrağı ilelebet dalgalanacaktır.”

  Türkiye Milliyetçiler Birliği Tosya ocağı başkanı
  Zeki BAGATUR
 • Bir şehit var! Sırtında Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)'in hırkası.
  Doksan yedi yılını annesinin duası,sevgisi,hellalliğini alıp Allah aşkı için çöllerde Peygamberimizin duasını alan bir şehidimiz var!
  Peygamberimize hediyesi ulaşmış, onun yolunda kendi canını feda eden fakat bir kez göremeyen bir şehit.
  O ne güzel bir şehittir ki derdi aşk tır, aşka yolculuktur, Allah'a giden yolda şehadet şerbeti içen , sırtında oklar Peygamber hırkası seccade olmuş bir şehit..
  Karenli Amir'in oğlu Üveys Bin Amir ül-Kareni çölde doğup çölde Hakk 'ın rahmetine kavuşan ,şehit olan Veysel Karani olarak adını aşıklar kervanına katan bir şehit.
  "Esselamü aleyke ya resulullah..." Her müslümanın son nefesinde söylemeyi arzu ettiği sözler.Rabbine giderken bu kadar sevinçli şehadet yolundan nasibini almış bir Peygamber dostu. Veysel Karani...
  Derdi aşk, aşka aşık olanların okuması gereken bir kitap.
  https://youtu.be/L38KfvBRkPA
 • Bu ülkede artık neye üzüleceğimizi şaştık.

  Her yeni haber eski haberin acısını örter oldu ne yazık ki. Acımızı paylaşmak bazen ayıp oldu , yeri geldi prim yapıyor olduk. Bu gibi konulara duyarlı olan kesim bile artık sıradan bakar oldu vahşetlere.


  Kuşun kafese konmasına gönlümüz razı değilken küçücük bedenleri toprağa verdik.Gündelik hayatta bir lokma yemek, çamursuz su bulmak için yaşam mücadelesi veren köpeğe tecavüz edilmesi ve buna karşılık olarak sınırları içinde yaşadığımız Türkiye’de, sadece 546 liralık idarî para cezası verilmesi karşısında toplumun, özellikle muhalif kesimlerin tavrı nedir, bir tavrı var mıdır ya da?


  Mide kaldıran vahşi katliamlar gördük ve bu katliamlar pedofili hastalığı adı altında hafifletilmeye çalışılsada içimizde acı feryatlar koptu ."Bedeni ve ruhu örselenmiş bir çocuğun geleceği de yaralıdır" 2014 yılında Türkiye’de bin 377’si erkek, 9 bin 718’i kız çocuğu olmak üzere toplam 11 bin 95 çocuk cinsel suçlara maruz kaldı. Tertemiz küçük bedenlerine kirlenmiş duygusu yaşattılar.


  Şehitler verdik , kanayan yaramız kapanmadı hâlâ. Terör olaylarının başladığı 1994 yılından günümüze kadar 6 bin 105 askerimiz, 805 polisimiz, bin 440 güvenlik korucumuz olmak üzere toplam 8 bin 350 şehidimiz için "Şehitler ölmez Vatan bölünmez dedik "

  Kadınlarımız öldü . Dünya nüfusunun yarısını oluşturan ve hepsini doğuran kadınlarımız
  "yemeğe salça koydu / koymadı"
  "telefon şifresini vermedi "
  "erkekligime laf etti "
  Gibi saçma sapan bahanelerle 2010'dan günümüze tamı tamına 1915 kadın öldürüldü.
  En az 237 cinayet, kadınların güvenlik endişesiyle resmi bir başvuruda bulunduğu halde işlendi.

  Lütfen herkes kendi cümleleriyle baş kaldırsın . Çünkü henüz düşünmek yasaklanmadı.
  Düşün , haykır , yanlışın karşısında dur , korkma !!!
  Ben bir kelimenin çok şey değiştirebileceğine inanıyorum , sende inan 🌙🌹
 • Bugün yine şehidimiz var artık o kadar alıştık ki bizlere sıradan bir olaymış gibi geliyor Allah bildiği gibi yapsın bu son olsun artık😏😞