Giriş Yap
Sümeyye Günalan
@smygnl95
İlahiyat/ Bilgi ve Belge Yönetimi/ Çocuk Gelişimi
Lisans
Kadıköy
Üsküdar, 5 Şubat 1995
264 okur puanı
13 May 2021 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
"Düşlerim hoşuma gitmez oldu, çünkü kusurları gözüme batıyor.."
Huzursuzluğun Kitabı
·
1 yorumun tümünü gör
Sümeyye Günalan tekrar paylaştı.
615 syf.
·
Puan vermedi
İnanmayanlar için "Gökten indiği sanılan kitaplar" olarak tabir edilen inananlar içinde kâinata inmiş dört büyük kitabın sonuncusudur.. Son peygamber Hz Muhammed Mustafa (s.a.v) efendimize Allah c.c nun vahi yoluyla beyan ettiği son ilahi fermandır.. "Tasalanma yiğidim; zaman bizden yanadır Külümüzden yükselen duman bizden yanadır Son durak, son ilahi ferman bizden yanadır Dünya düşman olsa da, iman bizden yanadır"
Nurullah Genç
Kur'anı Kerim ve Yüce Meali
9.5/10 · 3.726 okunma
·
1 yorumun tümünü gör
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Sümeyye Günalan tekrar paylaştı.
İzler demiştim ya hani insanın görünmeyen izleri, görünmeyen yaraları vardır diye.. Ama bazen o görünmeyen yaraları hissettirmeden saran sarmalayan sıcacık yürekler vardır...🍂
·
4 yorumun tümünü gör
Sümeyye Günalan tekrar paylaştı.
94 syf.
·
Puan vermedi
Kapı açık kalmış cereyan yapmış:))
İstanbul'u 21 yaşında fethederek çağ açıp çağ kapatan ve Osmanlı'yı devletten dünya imparatorluğuna dönüştüren peygamber övgüsüne mazhar olan eşsiz komutan Fatih Sultan Mehmed han.. Fetihin eşsiz zaferini bizansın çaresizliğini sadece bir kapıya bağlayan (Kerkoporta kapısı) Atam Fatihi kurnaz komutan Türk askerlerinide ganimet ve kadın düşkünü olarak gösteren zweig efendi.! Siz siz olun düşmanın gözünden kendi tarihinizi okumayın derim... :)) "İstanbul mutlaka fethedilecektir. Onu fetheden komutan ne güzel komutan, o ordu ne güzel ordudur." Hz. Muhammed (s.a.v)
·
4 yorumun tümünü gör
200 syf.
·
372 günde okudu
·
Puan vermedi
"Sana bakıyorum, yitiyor zaman, Bedenim donarken, kalbim eriyor." .... "Gökyüzü dokunmuyor kalbe eskisi kadar.." ... "Yürümeyi becerebilen kim var ki yeryüzünde, Köprülerden insan yüreklerine.." ... "Sen benim vazgeçemediğim Geceleyin esen seher yelimsin Gençliğimde sırtımı dayadığım Orta yaşımda gönlümü Kardeşliği sahralardan aşıran Mevsimleri paylaştığım elimsin.."
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
150
1.500 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14