Ödül törenlerinde sürekli kadın haklarını savunan kediyi köpeği savunan ağacı böceği savunan sözde sanatçılar ; binlerce masum müslümanın katledilmesine dair hiçbir söz söylemediler. Evet çünkü sokak hayvanları bombalanan insanlardan daha önemli!
O çok sevdiğiniz ünlüler sokak hayvanları için sokaklara döküldüler ama Filistinde ki çocuk için bir görseli paylaşmayı çok gördüler #filistinbenimdavam
SİNİRİMDEN BUYUR BİR PARÇA DA SİZE İKRAM EDEYİM
Sinir :İnsan neden sinirlenir, çevresel olarak duyularımızın beyin tarafından tetikleyerek getirilen cinnet hali mi, ya da içsel olarak hoşlanmadığımız şeylerle, ani manevrayla yüz yüze gelmemiz mi.İşin bilimsel veya metafiziksel yanını bilmem, ama benim sinirimle oynayan insan denen,biyoloji de
"Dişe diş, kana kan" dedim diye, Sen daha gençsin hiçbir şey bilmiyorsun. Siyaset dünyasında işler öyle yürümüyor. Politikadan anlamıyorsun. Olaya duygusal yaklaşıyorsun, mantıklı değerlendirme yapamıyorsun" vb şeyler diyenler var... Aynen abicim ben hiçbir şey bilmiyorum.
Bir mahalleye gittiğinizde eğer oranın sokak hayvanları sizden kaçmıyorsa oraya yerleşin. Orada güzel insanlar oturuyor.
Şehitlerin naaşlarını sokak hayvanları yemeye başladı!
Gazze Sağlık Bakanlığı Genel Müdürü Münir El Berş, hastane dışındaki onlarca cenazeye müdahale edilemediğini ve dışarıda kalan şehitlerin naaşlarını sokak hayvanlarının yemeye başladığını söyledi. Berş, "Artık yardım etmeniz için bu sizi tatmin edecek mi bilmiyoruz ama saldırılar sebebiyle dışarıdan alamadığımız şehitlerin naaşlarını sokak hayvanları yemeye başladı." İnsan hakları diye atıp tutanlar neredesiniz ?
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.