Giriş Yap
"Bilginin de zekatı vardır."
Reklam
Superman Hayal ürünüdür uğur böceği ise gerçektir. Superman ünlüdür uğur böceği ünlü değildir. Superman Güya dünyayı kurtarır (gelişmiş Batı şirketlerinin yok ettiği dünyayı) uğur böceği ise sadece konduğu ele uğur getirir. Superman'in ürünleri çoktur. Üzerinden büyük paralar kazanılır uğur böceğinin üzerinden para kazanamazsınız. Superman amerikalıdır her filmde arkada bir ABD bayrağı vardır uğur böceği her ülkeden olabilir. Superman medyada hep görünür uğur böceğini sadece gerçek hayatta görürsün, medyada yer almaz. Superman'in iki kişiliği vardır hep iki maskeyle dolaşır gerçek kişiliğini gizler uğur böceği hep aynıdır. Superman müthiş bir imaj çalışmasıdır yakışıklı, karizmatik pelerin falan... uğur böceği bildiğiniz gibidir olduğu gibi. Superman'in çizimlerinde neredeyse herkes beyazdır çok az zenci görürsünüz uğur böceği ise ayrım yapmaz herkesin eline konar.
Hayatınızdaki tüm engeller beyninizdedir. O engeller ve olumsuz düşünceler beyninizde olduğu sürece kolunuz olmuş, bacağımız olmuş, hatta yüksek kapasiteli bir beyniniz olmuş hiç önemi yok.
"... Zaman bekleyenler için çok yavaş, korkanlar için çok hızlı, yas tutanlar için uzun, sevinenler için çok kısa; ama sevenler için sonsuzdur."
Reklam
"Hayat aynaya benzer ; sen ona küsersen , o da sana küser; sen ona gülümsersen, o da sana gülümser."
Reklam
2
32
313 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42