1000Kitap Logosu

Tess Gerritsen

cansu uslu
Proje: Ölümcül Virüs'ü inceledi.
264 syf.
·
Puan vermedi
tess hayranı olarak bir günde okunan çok hızlı ilerleyen güzel kurgulanmış bir kitaptı. ancak cerrah serisi ve hasat kitabının yanından bile geçemeyecek bir kitaptı. tess gerritsen okumak isteyenler için ilk önce cerrah veya hasat kitabını okumalarını öneririm ne demek istediğimi okuyanla çok iyi anlayacaklardır.
Proje: Ölümcül Virüs
Okuyacaklarıma Ekle
1
Nagihann
Ateşin Şarkısı'nı inceledi.
304 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Merhaba ️ Kitabi yorumlara bakarak ya da araştırarak almadım nasıl olsa Tess Gerritsen polisiyesidir güzeldir diyerek aldım. Güzel oluşu kısmında değil ama polisiye kısmında yanılmışım Yazarın bilinen tarzının çok dışında, duygusal yani ağır basan bir kitaptı. Julia ve Lorenzo olarak iki bölümden oluşuyor. Julia iş için gittiği Roma'da antikacıda bulduğu, İncendio isimli besteyi alıp evine döndükten sonra hayatındaki herşey değişiyor. 3 yaşındaki kızında korkutucu değişiklikler olmaya başlıyor. Julia bu değişikliklerin İncendio bestesinden kaynaklandığını düşünerek bestenin sırrını çözmeye çalışıyor. 2. Dünya savaşı sırasında yaşanan Yahudi Soykırımı meselesi hikayenin özünü oluşturuyor. Aşk, acı, dehşet, herşey vardı kitapta. Tavsiye ederim Not: İncendio parçasını da dinlemenizi tavsiye ederim ️
Ateşin Şarkısı
8.7/10
· 2.177 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
1
Gülşah A
Siliniş'i inceledi.
410 syf.
·
5 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Kitap çok akıcı, polisiye bir film izler gibi hissediyorsunuz. Sadece Rizzolli'yi okuduğum 4. kitap olmasına rağmen çok sevemedim. Çok kompleksli, hırslı ama serinin devamını okumak istiyorum.
Siliniş
8.7/10
· 3.732 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
1