Şevval Sude Dumanoğlu, Vampir Günlükleri 1.Kitap'ı inceledi.
01 Nis 20:25 · Kitabı okudu · 17 günde · Beğendi · 8/10 puan

Gerçekten çok sevdiğim bir dizinin kitabı olunca dayanamadım ve hemen sarıldım kitaba. Nitekim kitabın dizi ile alakası olmadığını öğrendim kitabı okudukça. Yalnızca isimler aynı. Kitap diziden daha iyi. Kitabı okumanızı tavsiye ederim. Kitap çok iyi bir yerde bitti. Elena'ya ne oldu merak ediyorum. Bu yüzden en kısa zamanda ikinci kitaba başlayacağım.

Ebru Şahin, bir alıntı ekledi.
24 Mar 03:43 · Kitabı okudu

21 Haziran, 7.30 Yaz gündönümü
Sevgili Günlük,
Anlatacak çok şey var ve zaten anlatsam da inanmazsın. Ben yatıyorum. İyi geceler.

- Bonnie

Vampir Günlükleri 2. Kitap, L. J. Smith (Sayfa 423 - Artemis)Vampir Günlükleri 2. Kitap, L. J. Smith (Sayfa 423 - Artemis)
Ebru Şahin, bir alıntı ekledi.
23 Mar 06:00 · Kitabı okudu

Elena kendini sürrealist bir komedinin içine düşmüş gibi hissediyordu. Sanki bir şekilde Kafka'nın bir romanına yuvarlanmıştı. Tek sorun, kendi repliklerini hatırlamamasıydı.

Vampir Günlükleri 2. Kitap, L. J. Smith (Sayfa 66 - Artemis)Vampir Günlükleri 2. Kitap, L. J. Smith (Sayfa 66 - Artemis)
Ebru Şahin, bir alıntı ekledi.
23 Mar 04:45 · Kitabı okudu

Güçlerin ne kadar fazlaysa, karanlığın kuralları seni o kadar bağlar.

Vampir Günlükleri 1.Kitap, L. J. Smith (Sayfa 461 - Artemis)Vampir Günlükleri 1.Kitap, L. J. Smith (Sayfa 461 - Artemis)
İ.dem, The Originals Anlatılmamış Hikaye - Yükseliş'i inceledi.
16 Ara 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · 7/10 puan

Vampir günlükleri dizisinden doğan the originals dizisinin kitabı olmasına karşılık diziyle kitap arasında karakterler haricinde benzerlik bulunmaması bence çok doğru bir seçim olmuş. Diziyi bir süre izliyip sıkılıp bırakmama rağmen kitabını okumak daha sürükleyici oldu. Köken vampirlerin şimdiki zamanda olan hikayesi değilde geçmişinin anlatılması hoş olmuş.

Zübeyde akkoyun, Vampir Günlükleri 1.Kitap'ı inceledi.
15 Kas 2017 · Kitabı okudu · 11 günde · Beğendi · 10/10 puan

Öfke ve intikam için gözünuz Artemıste olsun önce kitap okunmalı bence çünkü fılmın kurgusuyla aynı olmuyor o zamanda kitap sıkıcı geliyor önce kitap okunursa daha zevkli olur bence...

Pol Gara, Vampir Günlükleri'ni inceledi.
 01 Kas 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

L. J. Smith'in Vampir Günlükleri Serisinde olaylar, kitaplarda ve kitapların ilham kaynağı olduğu The Vampire Diaries tv dizisinde farklı gelişiyor. Bir kitabın ya da kitap serisinin sinema filmi ya da tv dizisine çekildiği durumlarda çoğunlukla kitapları beğenirim ama, bu seride dizi ayrı güzel, kitaplar ayrı :) Dizi o kadar tuttu ki, dizinin içinde bazı bölümlerde oynayan karakterlerden bazılarıyla 'The Originals' adlı yeni bir tv serisi çekildi ve dizi dört sezonu bitirdi bile... :)

Hakan or, Vampir Günlükleri 1.Kitap'ı inceledi.
20 Eki 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kitapta aradığınız herşeyi bulabilirsiniz diye düşünüyorum aşk intikam nefret iyilik.. acaba gerçek aşk dedikleri kitapta anlatılan aşk mı yoksa daha güzelleri de var mı...