Rojhilat Recep As, bir alıntı ekledi.
16 Mar 19:00

Bu haydut hükûmet, zaman-ı istibdatta akla husumet ediyordu; şimdi de hayata adavet ediyor... Eğer hükûmet böyle olursa, yaşasın cünun!...Yaşasın mevt!.. Zalimler için de yaşasın cehennem!...

Tarihçe-i Hayat, Bediüzzaman Said Nursî (Sayfa 63 - Zehra Yayıncılık)Tarihçe-i Hayat, Bediüzzaman Said Nursî (Sayfa 63 - Zehra Yayıncılık)

Zalimler İçin Yaşasın Cehennem.
Herkes anne-baba olmasın bunun için bir ehliyet verilsin artık yeter!

Çok konuştuğu için dakikalarca çocuğunun ağzını burnunu kapatarak boğan cani, oğlunun cenazesinde taziyeleri kabul etmiş.

Pınar Keküllüoğlu, bir alıntı ekledi.
28 Şub 19:53

Elhasıl:Cehennem lüzumsuz değil;çok işler var ki, bütün kuvvetiyle "Yaşasın Cehennem!" der. Cennet dahi ucuz değildir, mühim fiyat ister.

Mektubat, Bediüzzaman Said Nursî (Sayfa 397)Mektubat, Bediüzzaman Said Nursî (Sayfa 397)

Hangi varlık bir çocuğa dokunabilecek kadar zalim olabilir?
Zalimlere yaşasın cehennem!

Bugün şükürler olsun haksız yere aylarca içerde kalan ve vatana ihanet ile suçlanan dayım dışarı çıktı . 1 yıla yakın içerde kalmasının sebebi iki tane kuru iftiraydı.Dilimden tek söz çıkıyor .ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM

kudret buray, İncir Kuşları'ı inceledi.
03 Oca 23:16 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Hemen hemen okuduğum her satırında ruhum acı çekti ve bir an önce bitirip bu ızdıraptan kurtulmak istedim. Ben bu yaşananları okurken bile böyle acı çekiyorken müslüman Boşnakların Sırplar karşısında yaşadıklarını ve hissettiklerini beynim algılamakta güçlük çekiyor."Ne yazik ki savaştan geriye kalan bu pislikleri temizlemeye göğü yararak bardaktan boşalırcasına yağan yağmurun dahi gücü yetmez."
"Yaşasın zalimler için cehennem ".