Adem Halil Şenkal

Adem Halil Şenkal

Yazar
5.0/10
2 Kişi
·
5
Okunma
·
1
Beğeni
·
1338
Gösterim
Adı:
Adem Halil Şenkal
Unvan:
Eğitimci,yazar
Doğum:
Giresun, 1951
İlişkinin amacı, birinin sizi tamamlaması değil, biriyle kendi bütünlüğünüzü paylaşmaktır. Hangi parçanızın kendisini göstermesinden haz duyacağınıza karar vermektir. Başka birinin bir parçasına esir olmak ya da tutunmak değil.
Bilgilenme ile gelişen öğrenme ve hayatı anlama yeteneği, yeni edinimleri hızlandırır. Bilgi bilgiyi, beceri beceriyi çeker. Hayatın verimliliği eyleme geçmiş bilgi ve becerilerin yoğunluğunca artar.
Gözleri ve gönülleri, para,itibar tutkuları bürümüş, ortaklıklar menfaat ilişkisine dönmüş. Dost yok, muhabbet yok...
Maskeler var suratlarda; yalanı dolanı, çirkin niyetleri gizlemek için. Yaldızlı yıldızlı maskeler. -miş gibi davranıyor insanlar; severmiş gibi, dürüstmüş gibi, üstünmüş gibi, eğleniyormuş gibi, tiksiniyorsun bu vıcık vıcık çok yüzlülüklerden.
Açıkça kitabınızı okumadım ama en kısa zamanda okuyacağım.Size buradan ulaşabileceğimi düşündüm.Sizin birkaç sene önce kars-ın kağızman ilçesinin kötek köyüne gittiğinizi ve .Halife Numan Atalay-ı araştırdığınızı öğrendim.Benim babamın büyük babası Numan Atalayın öz amcasının oğlu,babaannesinin ise üvey babasıdır.Sizin atalarınızı araştırmanız gurur verici ve bu bizi çok sevindirdi.Bu duyarlılığınıza çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım .DERYA ULU...

Yazarın biyografisi

Adı:
Adem Halil Şenkal
Unvan:
Eğitimci,yazar
Doğum:
Giresun, 1951

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 5 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 3 okur okuyacak.