Agnete Friis

Agnete Friis

Yazar
6.0/10
14 Kişi
·
31
Okunma
·
2
Beğeni
·
644
Gösterim
Adı:
Agnete Friis
Unvan:
Danimarkalı Yazar
Doğum:
1974
"Eve gelecek mi ?" Diye sordu. Neon yeşili bir sort ve üzerinde 'sadece daha koyu bir şey yapılana kadar siyah giyiyorum' yazan siyah bir tişört giyiyordu. Burun deliklerinden birindeki küçük gümüş bir küre Morten in gençlik savaşlarındaki son yenilgisini temsil ediyordu.
339 syf.
·4 günde·6/10
Konu güzeldi. Bavulun içinde emanet dolabında bir hemşire tarafından alınan bir çocuk.. neden oradaydı soruları ile beraber ilerleyen sayfalarda yavaş yavaş nedenini sindire sindire öğreniyorsunuz. Aslında okurken size tüm ipuçlarını veriyor. Öyle son 50 sayfada bir süprizle karşılaşmıyor,hadi canım daha neler demiyorsunuz.Bilindik bir konu aslında işlenen. Birde en sıkıcı olan çevirmenin aklınıza bile gelmeyecek benzetmelerle konuyu işlemesi. Oturup birde acaba burada ne demek istiyor diye düşünüyor. Ilginç bir anlatım demekten kendinizi alamıyorsunuz. Bence birde kitap aslında son sayfadan 10 sayfa önce bitmişti. Son 10 sayfa biraz gereksizdi. Tüm bu olumsuzluklara rağmen,acaba ne olacak,nasıl bitecek diye diye okudum kitabı.
339 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Böbreği için kaçırılıp bir bavula konan 3 yaşındaki bir çocuk,onu arayan bir anne,çocuğu bavulun içinde bulan bir kadın ve eli silahlı adamlar.Film tadında bir kitap.Sonuna kadar heyecanla okudum.Okumanızı tavsiye ederim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Agnete Friis
Unvan:
Danimarkalı Yazar
Doğum:
1974

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 31 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 16 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.