Ai Mi

Ai Mi

Yazar
9.0/10
2 Kişi
·
2
Okunma
·
1
Beğeni
·
615
Gösterim
Değersiz biri olduğuna inanıyormuş gibi hareket ediyorsun fakat gerçek şu ki; zeki, güzel, ince ve hoşgörülü, sevecen bir kızsın. Sana aşık olan ne ilk ne de son erkeğim ama seni en çok seven olduğuma inanıyorum. Ai Mi (Alıç Ağacının Altında)
Ai Mi
Sayfa 211 - Crea Yayıncılık
Seninle ne bir yıl ne de bir ay bekleyebildim. 25 yaşina kadar da bekleyemedim ama ömrüm boyunca bekledim
440 syf.
·Beğendi·8/10
Değişik ve etkileyici bir kitaptı.o döneminden konularından bahsedilmiş olması özellikle. Aralarındaki saf aşk da beni etkiledi. bu kitabı bulmak kolay değil. ilk filmini izlemiştim . filmde konu bütünlüğü yok. fakat yinede güzldi. benim gibi asya düşkünlerinin beğeneceğini düşünüyorum. sonunda çokca ağladığımı kabul edebilir . kimsenin aklına gelmeycek bir sonla bitmedi fakat olmaz dediğimiz bir sonla bittiği kesin.
440 syf.
·Beğendi·10/10
Unutamadığım kitaplar arasında. Kitabı bitirdiğimde kalbimden bir şeyler koptu; o kadar içten ki, okudukça bu dünya üstünde tertemiz bir aşkın geçtiğini bileceksiniz canınız yanacak. Kitabı bitirdikten sonra üç gün acaba hala beni etkiliyor mu diye merak edip, sonunu tekrar okudum ve ağladım...içim burkuldu...kimseye okuması için vermedim öylede bir bağ kurdum

Yazarın biyografisi

Adı:
Ai Mi
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 2 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.