Barrington Barber

Barrington Barber

Yazar
8.7/10
23 Kişi
·
56
Okunma
·
7
Beğeni
·
829
Gösterim
Adı:
Barrington Barber
Unvan:
Ressam
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
208 syf.
Yeni başlayanlar için fena değil, şayet resim çizimi ile ilgineniyorsanız, elinizin altında bulunması gereken bir kaynak, yardımcı. arada bir göz gezdirmenizde fayda var...
208 syf.
İlk kitabın devamı niteliğinde buda oldukça faydalı bir kitap. Yeni başlayanlar dan çok biraz daha tecrübeliler için olduğunu düşünüyorum. Şayet resim çizimi ile ilgineniyorsanız, elinizin altında bulunması gereken bir kaynak, yardımcı.
208 syf.
·7/10 puan
Kitap tıpkı birincisi gibi hoş ve basit bir dille temel resim eğitimini verebilecek düzeyde yazılmış. Kitap, tam olarak, resim hakkında hiçbir şey bilmeyen, hiçbir deneyimi olmayan fakat resime başlamak isteyenler için yazılmış gibi. Yani kitap ufak bir çocuğun eline geçse bile dikkatlice okuduğu ve talimatlara uyduğu sürece çizimini ve görsel zekasını oldukça geliştirebilecek türden bir eser diyebilirim. Eğer resime başlamak isteyen arkadaşlar olursa bu kitabı tavsiye ederim. Tabii ki öncesinde birincisini okumalısınız.
Kitap hakkında biraz daha detaylı bilgi vermem gerekir ise özellikle gölgelendirme ve ışığın geliş açısına göre aydınlık veremeyenler için ideal bir kitap. Ayrıca canlı bir figüre bakarak anlık olarak izlenimci bir şekilde portre çizmede zorluk yaşayanların da sıkıntılarını giderebilecek bir eser. Okumanızı tavsiye ederim. :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Barrington Barber
Unvan:
Ressam

Yazar istatistikleri

  • 7 okur beğendi.
  • 56 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 91 okur okuyacak.