Daniel Annechino

Daniel AnnechinoSosyopat yazarı
Yazar
6.4/10
7 Kişi
21
Okunma
2
Beğeni
1.018
Görüntülenme

Hakkında

Unvan:
Amerikalı Editör, Yazar

Okurlar

2 okur beğendi.
21 okur okudu.
9 okur okuyacak.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Bir gram cesaretim olsaydı bir kutu ilaç içer, bu işkenceye bir son verirdim, ama malesef pısırığın tekiyim.
Kirlenmiş bir ruhu çarmıha gererek arındırmak ilahi bir çabaydı. Ama kontrolden çıkmış bir öfkeyle masum bir kadını katletmek, ancak şeytanın işi olabilirdi.
Reklam
Otuz beş yaşında, İrlandalı bir Katolik olan Peggy McDonald, hayat yolculuğunun en insanlık dışı yolla, beklenmedik bir biçimde sona ermekte olduğunu fark etti.
Kendimi tüm bunların kabus olduğuna ve bu kabustan uyanacağıma ikna etmeye çalışıyorum. Ama uyanmayacağım. Gözlerinin içine bakınca bir insana değil, infazcı mı görüyorum. Artık gözyaşı dökmüyor, merhamet dilemiyorum. Yakarışlarım onu heyecanlandırırmaktan başka bir işe yaramıyor. Ona bu tatmin duygusunu yaşatmayacağım. Demek ölümüm böyle olacaktı…
taş kesilmiş, kötülüğün sınırının olmadığının ispatı sayılabilecek cesedin mide bulandırıcı görüntüsü karşısında hipnotize olmuştu.
Henüz kayıt yok

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
Reklam
360 syf.
9/10 puan verdi
·
5 günde okudu
O bir sosyopat değil. İnsanlarla sorunları var ama seri katil değil o sadece diğerlerinin görüşü. O Tanrı'nın görevlendirdiği seçkin bir kişi. Ona saygı duyunuz, yanında Tanrı'nın ismini hafife almayınız. Kendini günahkarları arındırmaya adamış bir adamın kusursuz betimlemesi ve yanında müthiş bir hikayenin olduğu bir kitap bu. Başarılı bir anlatım var. Cesaretiniz varsa okuyunuz.
Sosyopat
SosyopatDaniel Annechino · Sayfa6 Yayınları · 201222 okunma
360 syf.
7/10 puan verdi
·
Beğendi
Dikkat spoiler içerir. Güzel bir polisiye roman. Diğer romanların aksine burada suçlu belli. Simon adında bir fizyoterapi uzmanı, zamanında annesi ile yaşadığı hastalıklı ilişki yüzünden bütün kadınları günahkar olarak görmekte ve onları kaçırıp çocuklarını uyutup kadınları çarmıha germektedir. San Diego polis teşkilatı cinayet masası Dedektifi Sami Rizzo da ortağı Alberto Diaz ile bu olayları çözmeye çalışmaktadır. Sami bir yandan kızı Angelina'ya bakarken bir yandan annesi Josephine ile kavga etmekte, bir tamam da eski kocası Tommy ile uğraşmaktadır. Ortağı Al da gizlice ona aşıktır. Arka arkaya cinayetler işlenip Simon bulunamayınca yüzbaşı Davison dosyayı Sami'nin elinden alır. Ama Simon ile görüşen ve bazı noktalar yüzünden ondan şüphelenen Sami kendini dosyaya tekrar aldırır. Tommy kumar borcu olduğunu söyler ve ertesi gün öldürülür. Sami de Simon ile buluşur ve esir edilir. Simon Angelina'yı da kaçırır. Al, zamanında onu sevdiğini söylemediği için pişman bir şekilde Sami'yi aramaya başlar. Zamanı giderek azalmaktadır. Acaba onu bulabilecek midir? Sami çarmıha gerilmekten kurtulabilecek midir? Al onu sevdiğini söyleme fırsatı Bulacak mıdır? Keyifle bir solukta okunan bir roman.
Sosyopat
SosyopatDaniel Annechino · Sayfa6 Yayınları · 201222 okunma