David Carnoy

David Carnoy

Yazar
7.3/10
16 Kişi
·
54
Okunma
·
1
Beğeni
·
453
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
384 syf.
·7/10
Son sayfaya kadar devam eden heyecan kitabı kısa zamanda bitirmenize neden oluyor. Ben kitabı okurken keyif aldım bu yüzden polisiye sevenlerin hoşlanacağını düşünüyorum.
384 syf.
Gerilim kategorisinde bulunan fakat okuyucuyu germekten ziyade merak dolu bir heyecana sürükleyen,güzel bir kitaptı. Kırklı yaşlarında olmasına rağmen hala formunda bir kadın avcısı Dr. Ted Cogan... Onun için kadınları baştan çıkarmak çocuk oyuncağı... Diğer tarafta ise reşit olmayan, bir gençlik partisinden sonra hayatı değişen Kristen Kroiter... Duru bir güzelliğe sahip, çekici... Sinematografik bir havayla, size film izliyormuşsunuz hissi veren bir anlatım, "kim haklı, kim suçlu" keşmekeşinde, bütün tahminlerinizi boşa çıkaran bir son. Okuyun, pişman olmazsınız.
384 syf.
·10/10
Öncelikle kitap her ne kadar gerilim türünde olsa da polisiye kitabıydı. Gerilecek, korkulacak bir şey yoktu kitapta. Sürekli bir araştırma durumu vardı. İlk 200 sayfası sıkıcıydı. Sırf sonunu öğrenmek için okudum ama sonlara doğru yıkıldım. Ah o kızın başına gelenler beni mahvetti.
#kitabınkonusu
Kristen Kroiter adında bir lise öğrencisi var kitapta. Bir trafik kazası geçiriyor, ağır yaralanıyor, iyileşiyor ama 6 ay sonra birden intihar ediyor. Kızın tuttuğu bir günlük nedeniyle 6 ay önce onu ameliyat eden doktor onu intihara sürüklemekle suçlanıyor. Günlükte doktorun ona zorla tecavüz ettiğini yazmış çünkü. Olay bir dedektife devrediliyor ve yavaş yavaş araştırmalar başlıyor.
Hiç beklemediğim bir sonla bitti kitap, nasıl yani dedim kaldım.
Heyecanı öyle çok olan bir kitap değil o yüzden başlarda zorluyor. Bir türlü olaya girmemesi sinir bozucu. Ama 200 sayfadan sonra akıyor gidiyor kitap.
Beklentilerinizi çok karşılamaz yalan yok.
Ama ben çok severek okudum. Tavsiye ederim bu yüzden
Sevgiyle, kitapla kalın.
384 syf.
·7 günde·5/10
Çok uğradığım bir sahafın tavsiyesi üzerine aldığım kitap gerilim kategorisindeydi evet beni de fazlasıyla gerdi. Çünkü olayların gereksiz uzatılması, sonuca bir türlü yaklaşamamak sinir bozucuydu. Evet bir merak vardı tabi ki. Sonunda da şaşırdım şaşırmadım değil e bir zahmet şaşırtsın yahu🤪 Detay da detay ,detay da detay içim şişti. Zaten sona doğru başka bir kitaba başladım.
Kitabın konusunu kısaca paylaşmam gerekirse: Lise öğrencisi Kristen bir trafik kazasında ağır yaralanır ,hayata geri döner ancak beklenmedik bir anda intihar eder. Tüm oklar kızın ameliyatını yapan doktor Ted Cogan ı gösteriyor. E bir de delil var ortada; kızın günlüğü
Sonrasında koşturmalar, hastane koridorları, suçlamalar, sorgulamalar... Son sayfasına kadar bulmacayı çözemeyeceksiniz.
Okumak isterseniz e olabilir.
Ama illa okuyun demem

Yazarın biyografisi

Adı:
David Carnoy
Unvan:
Roman yazarı

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 54 okur okudu.
  • 6 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.