Donna Fletcher

Donna Fletcher

Yazar
7.8/10
11 Kişi
·
32
Okunma
·
1
Beğeni
·
1506
Gösterim
Adı:
Donna Fletcher
Unvan:
Yazar
En kötüsü savaşın geride bıraktıklarını görmektir. Ölen aileni arkadaşlarını görmek ve kurtaramayacağını bildiğin yaralıların çığlıklarını duymaktır.
Bazıları gri gökyüzünü bir kehanet olarak düşünebilirdi fakat o bunu böyle kabul etmedi. Honora bunu her şeyin guzel bir başlangıcı olarak düşündü, sonuçta yağmur dünyayı temizleyen ürünleri besleyen temel şey değil miydi? Ve ertesi günü güneş açıp yeni günü müjdelemez miydi?
Savaşta dostun da düşmanın da korkudur. Kanında dolaşan, sana gücünü veren, sonuçlarını düşünmeden seni ileri atılmaya iten ve pençesine düştüğünde hiçbir şey hissetmemeni sağlayan korkudur. Sadece savunur ve hayatta kalmaya çalışırsın. Bu sayede o günün yaratıcınla tanışacağın gün olma ihtimalini görmezden gelip, ölenlerin çığlıklarını ve ölümün o iğrenç kokusunu duymazdan gelirsin.
359 syf.
·Beğendi·8/10
İskoçlara duyduğum aşkında etkisiyle gerçekten beğenerek okuduğum bir kitap. kurgusu ve olayları anlatımı çok iyi okunması gereken bir kitap.
359 syf.
·Beğendi·7/10
Bu kitapla yollarımız bir kitap fuarında kesişti ve okuduğum ilk tarihi aşk romanı oldu. Sonrasında onlarcasına öncülük etti. Yanlış hatirlamiyorsam bir seri kitabı olduğunu biliyorum ancak diğer kitapları
sanırım hala çevrilmedi. Bulunduğunuz çağdan uzaklaşmak isterseniz iyi bir tercih olabilir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Donna Fletcher
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 32 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.