Elizabeth Haynes

Elizabeth Haynes

Yazar
8.1/10
32 Kişi
·
67
Okunma
·
4
Beğeni
·
790
Gösterim
Adı:
Elizabeth Haynes
Unvan:
İngiliz yazar
"Sonunda geri tuşuna basıp yazdıklarımı sildim ve mesajını cevapsız bıraktım. İngilizce öğretmenimin bana hep dediği gibi, doğru sözleri bulamıyorsan hiç bir şey söyleme."
512 syf.
Kitabı okuyalı bayağı bir zaman oldu. Ama bugün bile düşündüğümde gerildiğimi ve heyecanlandığımı çok net hatırlıyorum. Konusuna klasik diyebiliriz. Ama yazarın anlatım biçimini sevdim. Sadece kitapta yazarın bahsetmediği, havada kalmış noktalar vardı. Bunları sizde okuyunca farkedeceksiniz. Yine de o gerilim için okunmaya değer. İnsanın takıntılı aşklardan kendini sakınması lazım. Keyifli okumalar.
512 syf.
·7/10 puan
Keşke adamın neden böyle psikopat olduğunu da açıklasaydı. Açıkçası ben çok merak etmiştim. Bazı yerler çok saçma ve gereksiz yere uzatılmış olsa da güzel sayılırdı. Başlarda kızın devamlı kapıları kilitlemesi bende de bayağı takıntı yaptı. Kaç kere "of yeter artık" dediğimi bir ben bilirim :)
512 syf.
·Puan vermedi
Hani bazı kitaplar vardır ya içerik falan hatirlamazsiniz ama size yaşattığı heyecanı başlığı okur okumaz hatırlarsınız.birkaç sene önce okuduğum bu kitap , okurken adeta beni bir hücreye almış, bitene kadar o hücrede stres ve gerilim dolu dakikalar yaşamama sebep olmustu.ama hoşuma gitmedi değil benim gibi gerilim heyecan aksiyon okumayan insanlar için bambaşka bir kitapti.bana yaşattığı stresi sevmistim yıl olmuş 2017 bende hatırı kalmasın dedim
512 syf.
·Beğendi·8/10 puan
Acayip bir gerilimdi, epey etkisinde kaldım. Bir kısmı bana sönük ve yetersiz geldi ama olsun :) Cidden çok acayip bir roman...
512 syf.
·7/10 puan
Bir obsesif olarak obsesif kitap karakteri ilk ve son kez okudum. Vallahi içim daraldı. Bir kontrol etme takıntım yoktu, o da bu kitaptan sonra geldi. Empati kurma olayını fazla abartmışım anlaşılan. Kitapta açıklanmayan detaylar ve boşluklar kaldı, devam kitabı var mı bilmiyorum ama olması gerektiğini hissettim. Özellikle finalden sonra. Gerilim dozu, psikolojik detayları yerli yerindeydi. Fakat bazı yerlerin gereksiz uzatılması cidden can sıktı. Yine de genelini sevdim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Elizabeth Haynes
Unvan:
İngiliz yazar

Yazar istatistikleri

  • 4 okur beğendi.
  • 67 okur okudu.
  • 24 okur okuyacak.