Filiz Sezer Aslan

Filiz Sezer Aslan

Yazar
4.8/10
4 Kişi
·
9
Okunma
·
0
Beğeni
·
693
Gösterim
Adı:
Filiz Sezer Aslan
Unvan:
Yazar
"Ne demişlerdi'geçmişin sabah uyandığında hatırladığın bir rüya gibidir. Yaşarken hiç bitmez sanırsın.Ama bittiğinde çok kısa anlatırsın.'Unutma"
kendine dikkat et rachel,eğer başına bir iş gelirse kendini savunamazsın,çok güçlü ve arkaıs kuvvetlidir.sen kimsesiz,bu yerin yabancısısın;kimse sana inanmaz ve hakkını savunamazsın.
“Haklısın ama bence insanların tarihi sevip sevmemek gibi bir şansları yok.Herkes geçmişte olanları öğrenmeli.İyiyi,kötüyü;doğruyu,yanlışı ...”
“Ne olacakmış öğrenince “
“İnsan ona göre tedbir alır,nerelerde yanlışlık yapılmış bilirki,bir daha o yanlışları yapmasın,yarınlar daha güzel olsun.”
Bana deli demişti,hayata tutunma çabalarımı görmemiş,ezip geçmişti;düşündükçe dipsiz kuyulara dalıyordum sanki düşersem bir daha çıkamayacağımı biliyordum,bu nedenle düşmemeliydim.Tutunacak tek dalım William da, onlar gibi sorular soruyordu ve artık o da yoktu yanımda.
O kadar güzel ve yumuşak konuşuyordu ki,itiraz edemiyorsun.Hakkımda birçok şey öğrendi.Bu kadar hızlı gelişmeler beni her zaman korkutmuştur.
160 syf.
·11 günde·Puan vermedi
Çocuk yaşlardaki açılan duygusal boşlukların yeri dolmamakla beraber bir sürü de götürüsü oluyor hayatlarımızdan,kimi düştüğünde zor kalkar oluyor,kimi huzuru mutluluğu hep başkasından bekler buluyor kendini , kimileri değeriz hissediyor hiç gibi ,kimi ise doğru ne yanlış ne ayırt edemez oluyor bariz belliyken herşey kör oluveriyor adeta, hepimizin içinde bir kuple de olsa rachel yokmu aslında ! Var... önemli olan şey ise farkındalık ve kabul etme süreci,ne zamanki farkeder yüzleşir ve kabul edersek işte tedavi o zaman işe yarar ve büyük bi kısmı halledilebilir bu sürecin,yoksa binlerce kez olsa yine aynı kuyuya düşer aynı yaş tahtaya basar aynı yerden incinir yüreğimiz...
160 syf.
·3 günde
Kitabın girişi ve 2. Bölümün sonuna kadar olan kısmı borderline ve kişiye yaşattıkları hakkında güzel bir örnek sunuyordu fakat devamında sıkıcı bir olay örgüsü hakimdi. Kitabın sonu ise tam bir hayal kırıklığıydı. Kısa bir kitap olmasından dolayı yarım bırakmadım fakat tavsiye edeceğim bir kitap değil malesef.

Yazarın biyografisi

Adı:
Filiz Sezer Aslan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 9 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.