Grace Burrowes

Grace Burrowes

Yazar
6.6/10
30 Kişi
·
67
Okunma
·
2
Beğeni
·
892
Gösterim
Annelik içgüdüsü. İster ilk elden, ister vekaleten olsun herhangi bir adamın karşısında durmak isteyeceği bir şey değildi.
"Uyudu mu?"
"Asla bunu sormayın. Eğer uyuyorsa, bu onu uyandıracaktır. Eğer uyumuyorsa, bu soru onun uyumasını istediğinizi anlamasına ve sizi dünyadaki tüm bebeklerin onurlarının savunulmasına bir engel olarak görmesine neden olur."
360 syf.
·3 günde·8/10
Ya ben bu yazarı çok sevdim. Nedense dili çok iyi yani sakin akıcı ve guzel
Bu tarz sevenlerin mutlak beğendiği kanısındayım.oğlumuz gerçekten gereğinden fazlaca nazik olsa da Anna nin bunu hak ettiğini düşündüm bir Kahya ve Duk
Sevdim çok sevdim elimde olan son kitabını okumak için heyecanlıyım
360 syf.
·2/10
Bir merakla Marmaris'te bir sahaftan almıştım, Mirasyedi'yi. Ne okusam ne okusam derken bir şevkle elime aldım ama yemin ediyorum bitirene kadar kurdeşen döktüm. Hani kötü bir şey demek istemiyorum ama iyi bir şeyde demek istemiyorum yani. Bir Judith,Elizabeth ya da Julie değil tamam ama onların yerine okunacak bir kitap da değil Kitabın arka kısmında baştan çıkarılamayan bir kont yazıyor ama maşallah kont baştan çıkmaya o kadar müsait ki kitap boyunca adamı bogazlayasim geldi. Anna ise tam bir sünepe,beni resmen delirtti. Kontun kız kardeşine kötü bir şey yaptığı düşüncesiyle başlıyor aralarındaki ilişki. Ne ara aşık oldular hiç anlamadım. Saçma sapan bir şey okudum. Kitabın adı,Mirasyedi ama kitap boyunca kim kimi yedi tartışılır .
480 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Bu ne güzel bir kitaptır böyle.
Her satırı her sayfası öyle güzeldi ki böyle yudum yudum okudum resmen.
Her karekter her duygu insana yavaş yavaş lanse ediliyor ve siz öyle hoş karşılıyorsunuz ki bunu duyguya kapılıp gidiyorsunuz.
Kit şanslı bebek öyle tatlı öyle hoş ki onla ilgili sayfalar ve onunla ilgili muhabbetler
Kitabı çok ama çok sevdim kesinlikle harikaydı. Kızımız Sophie ve oğlumuz Win samimi hoş ve duygu yüklüydü. Kızımızin abileri ise şahane kesinlikle okuyun kitabı derim ben. Çünkü ben bayıldım
480 syf.
·2 günde·2/10
Önceki kitaba göre hayal kırıklığıydı.Basit ama değişik bir historical roman konusu vardı. İkilimizin bebeğe bakarken yaşadıkları güzel aktarılmıştı. Karakterleri sevdim aşklarına da inandım bunlar güzel yönler ancak kitap aceleyle yazılmış gibi geldi bana. Karakterler hemen birbirine aşık oldular.Olaylar yavaş yavaş gelişse daha zevk alabilirdim.
400 syf.
·1 günde·6/10
Grace browsers bir leydinin sırları
Okuduğum serinin en basidi geldi bana nedense
En büyük kızın hikayesi ve o muhteşem araştırmacı olan adamın ama yinede sürükleyici günümü renklendirdi. Bu serinin de kitabı bitti umarım devamı gelir.
400 syf.
·3 günde·Beğendi·5/10
Nedense bu yazarın kitaplarına bir türlü ısınamadım. Diğer historical romanlardan aldığım zevki alamadım. Hayır tam olarak eksik olan kısmı da anlayamadım. Aksiyonlu, araya tutkunun serpiştirilmiş bir historical roman. Sevdiğim türler bir kitapta toplanmasına rağmen olmadı yine maalesef.
Moreland Dükü’nün kızı Leydi Maggie Windham’ın, hayatını alt üst edebilecek tehlikeli sırları vardır ve bunları saklamakta oldukça başarılıdır. Ta ki sırlarının ifşa olma tehdidiyle karşı karşıya kalmasına kadar. Karşı karşıya kaldığı bu tehditten kurtulmak için Dedektif Benjamin Hazlit’e başvurur. Benjamin, Maggie’nin geçmişiyle ilgili sır perdelerini tek tek kaldırırken, genç kadın onu kendisinden uzak tutmak için çabalar.
Sanırım bende bu yazarın kitabını son kez okumuş oluyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Grace Burrowes
Unvan:
Editör,yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 67 okur okudu.
  • 23 okur okuyacak.