Isabel Wolff

Isabel Wolff

Yazar
7.3/10
17 Kişi
·
53
Okunma
·
2
Beğeni
·
941
Gösterim
Adı:
Isabel Wolff
Unvan:
İngiliz Yazar
Benim tecrubelerime göre üzüntü ve pişmanlık,insanın zihnine beklenmedik bir anda sızabilir veya birden üzerinize saldırabilir
O benim erkek kardeşimdi. onu nasıl sevmezdim ? Aynı zamanda, onu nasıl sevebilirim,diye düşündüm,varlığı,annemin üzüntüsünün sebebiyken ?
375 syf.
·Puan vermedi
Isabel wolff'un çok daha güzel kitaplarını okumuştum. Bu kitaba puan vermek istemiyorum malesef.
Çok içine giremedim, sıcak değildi bence. Ana karaktere dahi ısınamadım malesef.

Güçlü bir karakter yaratılmaya çalışıldığını gördüm. Güçlüydü ama şansı da hep yaver gitti. Sonu çok 'pat' diyeydi. Sevemedim.
410 syf.
Dostluk, aşk, hayal, savaş, vintage, hastalık, umut, hayal kırıklığı ve birbirinden farklı bir çok karakterin yaşamları. İçinize işleyecek, hüzünle boyalı tatlı bir kitap. Village Vintage teki kıyafetler sizi alıp götürecek.
410 syf.
·9/10
Keyif alarak okuduğum, sonunu merak ettiğim için elimden bırakamadığım ve bitirdikten sonra neden bu kadar çabuk okudum diye kendime kızdığım, üzüldüğüm nadir kitaplardan.
Mayıs ayında okuyup bitirmiştim ama incelememiştim. Şu an kitabı kitaplığımda gördüğümde inceleme yapmak istedim. Phoebe'yi kendime benzettiğim için kitapla bütünleştim. Tıpkı Phoebe gibi hayatta herşeye bir anlam yüklerim ve ulaşmak istediğim birşey için uğraşırım tıpkı onun gibi. Bir kıyafetin insanda bıraktığı etkiler bu kadar güzel anlatılabilirdi. Kitabı okumadan önce de eski şeylere hep ilgi duyardım kitabı okuduktan sonra daha da ilgi duymaya başladım.. 390 sayfalık muhteşem bir Isabel Wolff eseri..
Isabel Wolff'un mektubundan. "Vintage bir kıyafet aldığınızda sadece kumaş ve dikişler almazsınız, birinin geçmişinden bir parça alırsınız. Ne zaman vintage bir elbise ya da takım görsem onu giyen insanı ve öyküsünü merak ederim. Acaba ilk sahibi nasıl bir kadındı, diye düşünürüm. Nasıl bir hayatı oldu? Mutlu muydu? Hüzünlü müydü? Evli miydi, bekar mıydı? Çocukları var mıydı?"
428 syf.
·5/10
Isabel Wolff'un çok daha iyi kitaplarını okuduğum için düşük puan verdim. Aslında konu güzeldi içine girmiştim ancak sonra olaylar çok karıştı. Kitabın başı çok güzeldi. Hatta karakterin hazırladığı sorulardan birkaç yeni bilgi bile öğrendim. Sonrası biraz sıktı.
Sonunu beğendim.
410 syf.
·6 günde·Beğendi·7/10
Gercekten keyif alarak okudum. Akici, muhtesem betimlemelere sahip, hic sıkılmadan okuduğum, bir kitap oldu. Yazarin diger kitaplarinida merak etmeye basladim.
410 syf.
·7 günde·Beğendi·7/10
Kitap, veteriner olan Miranda'nın nişanlısından ayrılışını ve geçmişiyle yüzleşme sürecini konu alıyor. İlk başta çok da gerekli olmayan bir gizemle saklanıyor nişanlısından ayrılışı ve geçmişinde ne olduğu. Okurken bunu bu kadar gizlemeye gerek var mıydı? diye bir düşünüyorsunuz yalan yok. Onun dışında akıcı ve sade bir dile sahip. Ağır kitap okuyanlar için çerez niteliğinde. Dinlendiriyor biraz da eğlendiriyor. Çok şanslıysanız aşka olan inancınızı da tazeleyebilme yetisi söz konusu...
410 syf.
·8/10
Çok tatlı bir kitap. Ve vintage kıyafetlere bayıldım resmen okurken. Daha önce böyle bir kitap okumamıştım.
Sıcacık, hüzünlü bir kitap.
Başından beri kiminle olacağını biliyordum ancak ben biraz daha aşk isterdim. Özelliklere sonlara doğru.
Kitap "tak" diye bitti. Çok ani oldu gerçekten. Evet bitişi için uygun bir zamandı ama bence Dan'e haksızlık ettik.

Yazarın biyografisi

Adı:
Isabel Wolff
Unvan:
İngiliz Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 53 okur okudu.
  • 26 okur okuyacak.