Jami Attenberg

Jami Attenberg

Yazar
6.0/10
8 Kişi
·
23
Okunma
·
0
Beğeni
·
780
Gösterim
Adı:
Jami Attenberg
Unvan:
Amerikalı yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri, 1971
Anneme vuruyor, sadece bir kez ama annem aptal değil, bir kerenin yeterli olduğunu biliyor, bir kerenin daima ikincisini de getireceğini biliyor.
Bense şunu düşünüyorum, şimdi bu gönderiyi beğenmem gerekiyor mu? Çünkü beğenmedim aslında. Hiç beğenmedim. Beğenmedim butonum nerede benim? Haykırmak için nereye basıyorum?
168 syf.
·3 günde·Puan vermedi
Artık Büyüdüm bir kadın karakter üzerinden anlatılıyor ve uzun zamandır 40'lı yaşlarında bir karakterin dünyasını okumamıştım.
.
.
•Artık Büyüdüm Andrea adlı bir kadının hikayesi. Kendini arayan ve hayatında bir türlü memnun olamayan biri. Onun yaşadığı ve yıllar içinde başına gelenleri okuyoruz. Kitap hakkında modern klasik olabileceği yazıyor. Bir yorumda da biri tüm arkadaşlarıma hediye etmek istediğim bir kitap yazmış. İkisine de öylece baktım. Katılmıyorum. Yazarın anlatım tarzını beğenmedim. Yaşananların üstü kapalı anlatılması ve hızlıca geçiştirilmesi hoşuma gitmedi. Kitaptaki kendini bulmaya çalışma da açıkça belirtilmiyor. Andrea 39 yaşında, bir tasarımcı ve alkolik. Biri ona "Hayat nasıl?" dendiğinde cevap vermek istiyor.
.
.
.
•Bunların dışında genel olarak beğendiğim ama eksikleri olan bir kitap Artık Büyüdüm. Bir göz atabilirsiniz, zaten kısa bir kitap, çabuk okunuyor çünkü yaşananlar öylece olup bitiyor.

Yazarın biyografisi

Adı:
Jami Attenberg
Unvan:
Amerikalı yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri, 1971

Yazar istatistikleri

  • 23 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 12 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.