1000Kitap Logosu
Jeffrey J. Fox

Jeffrey J. Fox

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.4
31 Kişi
99
Okunma
8
Beğeni
856
Gösterim
Unvan
Amerikalı Yazar
Doğum
21 Temmuz 1945
Yaşamı
Jeffrey J. Fox A Rainmaker ol ve Nasıl CEO Olunur Nasıl dahil olmak üzere iş kitapları yazmıştır . Fox & Company , önde gelen bir pazarlama danışmanlık firması kurucusu , o Satış ve Pazarlama Yönetimi dergisi tarafından "Üstün Pazarlamacı " adını almıştır . O birçok uluslararası şirketlerinde üst düzey pazarlama pozisyonlarında ve üst düzey yöneticiler için aranılan konuşmacı olmuştur . Trinity College mezunu , Harvard Business School'da MBA yapmıştır . O New Hampshire yaşıyor ve Avon, Connecticut ofisleri bulunmaktadır
Baris
Büyük Patron Olmaya Giden Yol'u inceledi.
169 syf.
Büyük patron olabilmek için; iyi empati yapa bilmek, çok okumak, çok araştırmak ve rasyonel düşünmek yeterli olur. Kendinizi iyi bir noktaya getirdiyseniz hayatta, sıkılacağınız yerler olacak. Hem kim ister ki; gördüğü ve yaşadıklarını geriye sarıp tekrar izlemek yerine okumak. Pek okunası bir kitap değil." Fakat" yaşam deneyiminiz yoksa insani ilişkileride mutlaka okumalısınız. Oku, yanıl veya haklı çık stratejisi oynar işte o zaman. Yaşayan daha iyi anlar bu durumları ondan mütevelli söylemde bulundum ben. İyi okumalar. :)
Büyük Patron Olmaya Giden Yol
Okuyacaklarıma Ekle
6
Furkan Topal
Küçük İşlerle Büyük Para Kazanmanın Yolları'ı inceledi.
İşle ilgili kesinlikle sadece teorik bilgi paylaşmayan, düşüncelerini nesnel gerçekliklerle ve yaşanmış örneklerle destekleyen türden ciddiye alınacak bir kitap. Ticaretin fiili ve psikolojik kolunu çok iyi değerlendiren ve bu konuyla ilgilenen okurlarına çok iyi stratejiler sunan bir kitap aynı zamanda. New York Times bestseller içerisinde bir yapıt zaten. Kesinlikle tavsiye ederim iş dünyasıyla ilgili faydalı bir bakış açısı kazanmak isteyenlere.