Jim Benton

Jim Benton

Yazar
8.2/10
21 Kişi
·
112
Okunma
·
2
Beğeni
·
944
Gösterim
Adı:
Jim Benton
Unvan:
İllüstratör,yazar
Doğum:
Bloomfield Township, Michigan, 31 Ekim 1960
Yalanlar, insanların size söyletmemesi gereken şeylerdir, çünkü başkaları yüzünden söylemek zorunda kaldığınızda bir yalan için birinin çıkıp da resmen sizi ayıplamaya olasılığı hep vardır.
Bu da onları Çifte Sorumlu yapıyor:önce size yalan söylettikleri için, sonra da bu yüzden ayıplanmanıza yol açtıkları için.Doğrusu, bazı insanların kendileriyle nasıl yaşayabildiklerini anlayamıyorum.
9-10 yaş grubu için okumayı sevdirme garantili bir seri Sevgili Salak Günlük. 9 yaşlarındaki bir kız çocuğunun maceralarını anlattığı günlüğü kitaplaştırılmış. Oldukça samimi bir dilde yazılmış, çocuklar okurken hiç yabancılık çekmeyecekler. Ve, eğlence garanti, okuyan yetişkinleri bile eğlendirir.
Çocukken okumuştum. Ve okumak keyif vermişti açıkçası. Kitaplarımı karıştırırken rastladım bugün. Resimli, çocuklara okumayı sevdirme potansiyeline sahip. Yan etkisi olarakta insanı günlük tutmaya başlatıyor. (En azından bir 10 yıl önce öyle düşünüyordum. ^v^ )
Dört ya da beşinci sınıfta okudum. Çok beğendiğimi hatırlıyorum.Komik ve eğlenceliydi. Hala gülümsetir. Çocuklarınız için iyi bir tercih olabilir. Fakat yalnızca eğlenmeleri açısından. :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Jim Benton
Unvan:
İllüstratör,yazar
Doğum:
Bloomfield Township, Michigan, 31 Ekim 1960

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 112 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 63 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.