Jim Benton

Yazar 9,2/10 · 14 Oy · 10 kitap · 81 okunma ·  2 beğeni

Yazarın Bilgileri

Yazar İstatistikleri

2 okur beğendi.
14 puanlama · 1 alıntı
0 haber · 929 gösterim
81 okur kitaplarını okudu.
63 okur kitaplarını okumayı planlıyor.
2 okur kitaplarını şu anda okuyor.
0 okur kitaplarını yarım bıraktı.

Yazar ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Jim Benton'un Resimleri Resim Ekle

Henüz yazara ait resim eklenmedi.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Jim Benton'un Biyografisi

Yazar hakkında bilgi girilmedi.

Jim Benton'un Kitapları Kitap Ekle

Mia Zabesko, bir alıntı ekledi.
02 Mar 22:22

Sevgili Salak Günlük
Yalanlar, insanların size söyletmemesi gereken şeylerdir, çünkü başkaları yüzünden söylemek zorunda kaldığınızda bir yalan için birinin çıkıp da resmen sizi ayıplamaya olasılığı hep vardır.
Bu da onları Çifte Sorumlu yapıyor:önce size yalan söylettikleri için, sonra da bu yüzden ayıplanmanıza yol açtıkları için.Doğrusu, bazı insanların kendileriyle nasıl yaşayabildiklerini anlayamıyorum.

Sevgili Salak Günlük 8 - Her Şeyi Bilmek Benim Suçum Değil, Jim Benton (Sayfa 65 - Altın Kitaplar Yayın Evi)Sevgili Salak Günlük 8 - Her Şeyi Bilmek Benim Suçum Değil, Jim Benton (Sayfa 65 - Altın Kitaplar Yayın Evi)

9-10 yaş grubu için okumayı sevdirme garantili bir seri Sevgili Salak Günlük. 9 yaşlarındaki bir kız çocuğunun maceralarını anlattığı günlüğü kitaplaştırılmış. Oldukça samimi bir dilde yazılmış, çocuklar okurken hiç yabancılık çekmeyecekler. Ve, eğlence garanti, okuyan yetişkinleri bile eğlendirir.

Çocukken okumuştum. Ve okumak keyif vermişti açıkçası. Kitaplarımı karıştırırken rastladım bugün. Resimli, çocuklara okumayı sevdirme potansiyeline sahip. Yan etkisi olarakta insanı günlük tutmaya başlatıyor. (En azından bir 10 yıl önce öyle düşünüyordum. ^v^ )

Dört ya da beşinci sınıfta okudum. Çok beğendiğimi hatırlıyorum.Komik ve eğlenceliydi. Hala gülümsetir. Çocuklarınız için iyi bir tercih olabilir. Fakat yalnızca eğlenmeleri açısından. :)