John Rector

John Rector

Yazar
6.9/10
58 Kişi
·
177
Okunma
·
8
Beğeni
·
1.239
Gösterim
Adı:
John Rector
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
Cevabımın bir anlamı olmayacağını biliyordum, bu yüzden söylemek istediklerimi kendime sakladım.
“Geri gelmeye karar verse bile belki de ben dönmesini istemiyorumdur.”

“Şimdi böyle söylüyorsun.”

“Hayır, giden kendisiydi. Benden, kaçan oydu. Bunu unutmak kolay değil.”
Kimsesiz odalar oyalanacak başka şeyleri olmadığından bana kulak kabartıyordu sanki.
“Sanki her şey tekrar benden uzaklaşıyor.” Gözlerimin dolduğunu hissettim. Fakat bastırdım. “Tanrım, keşke gitmeseydin. Keşke burada benimle kalsaydın!”
288 syf.
·4 günde·Beğendi·7/10
Okumayı severim ama sıkılmayıda bırakmam anlaşılır ve akıcı bir kitap ve hiç sıkılmadığım nadir kitaplardan daha uzun sürmesini isterdim birazdaha gizemli olmasını fakat iyi bir kitaptı.Üzüldüm adamcağaza ana karakterin adı dexter Dexter dedim dur dedim yapma dedim beni dinle dedim fakat duymadı işte böyle kaptırabilirsiniz kendinizi.
288 syf.
·Beğendi·10/10
Paranoyak birinin hayatını daha çok bu hastalıkla baş etme çabasını anlatan güzel bi eser ben severek beğenerek okudum bu tarz da bi ktap okumak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum akıcı güzel bi eserdi benim içinn tabii
288 syf.
·2 günde·Puan vermedi
aslında konu olarak güzeldi bu yüzden insanın beklentileri yükseliyor ancak ne kurgu olarak ne de sonu olarak beklentileri karşılamıyor hele de sonu palaspandıras bitirilmiş gibi geldi..
288 syf.
·8/10
Süper bir kitaptı. Elimden bırakamadım.bir solukta film izler gibi bitti. Değişik bir konusu var yazarın anlatma tarzınıda çok sevdim. Sürükleyici bit kitap.
288 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Kitabı beğenerek okudum. Anlatım tarzını beğendim. Bazı yerleri okurken kafamda canlanmasından korktum beni sardı ve çok çabuk bitti daha uzun sürmesini istedim
288 syf.
·1/10
okunmasını pek tavsiye etmediğim bir kitap. adından da anlaşılacağı üzere bir paranoyağın hayaından bahsediyorum ama daha çok ruh tasvileri ağırlıklı olup beklenilen gizem ve adrenalin kitapta yok denecek kadar az. Sonununda etkileyici bir şekilde bitmediğini söylemeden gitmiyorum. Vaktinizi daha etkileyici kitaplarla değerlendirmenizi tavsiye ederim
288 syf.
·1 günde·8/10
Toplumun kafasında belli bir görüntü oluşur senin hakkında ve onu degistirmen imkansiz olur. Topluma gore de yasayamazsin, kendine gore de. Arada kalmak kotu birsey, iyi birsey yapsan gormezen gelinir, kotu birsey yaptiginda ya da yapildiginda suclu direk seni kabul ederler. Dexter icin üzüldüm, sonu boyle olmamaliydi. Ama guzel akici bir kitap oldugunu itiraf etmeliyim.
288 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Hikâye tam olarak 1.kişi anlatımla geçiyor,bu da romanı etkileyici kılıyor.Adeta başkarekter'in yerinde oluyorsunuz romanda ,gizem dolu çok güzel bir roman okumanızı tavsiye ederim...
288 syf.
·Beğendi·10/10
Son derece güzel bir gerilim romanı.
Daha önceden lisede beyzbol yıldızı olan bir adam öldüren Dexter, tarlasında bir ceset bulur ve bütün hayatı değişir.
Daha önceki gibi kendi krizleri sırasında kızı öldürdüğünü düşünen Dexter, en yakın arkadaşı olan Greg ve evi terkeden eşi Liz'den bu durumu saklar.
Sonrasında yaşananlar ise gerçekten bir gerilim romanına yakışır kalitede.
Polisiye ve gerilim romanlarını sevenlerin zevkle okuyacağı bir roman.
288 syf.
Bekledigimden fazla akıcı ama sıradan sonu olan bir kitaptı. Sonuna kadar heyecanla gelip, sonunda butun heyecanımı kaçırdı. Basrol karakteri gercekte olabileceginden daha salak bir role sokulmus. Yok artık dedigim cok oldu.

Yazarın biyografisi

Adı:
John Rector
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri

Yazar istatistikleri

  • 8 okur beğendi.
  • 177 okur okudu.
  • 5 okur okuyor.
  • 159 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.