1000Kitap Logosu
Joss Ware

Joss Ware

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
6.2
30 Kişi
87
Okunma
5
Beğeni
1.300
Gösterim
~Ceren♡Rıza♡~
Geceye Veda'yı inceledi.
296 syf.
·
3/10 puan
Önceden okuyup hiçbir şekilde tatmin olmadığım bir romandı. Fantastik-Gerilim türündeydi. Zaten bende türe ve tanıtım bültenine aldanıp almıştım. Ama içinde hiç kayda değer bir olay, canlılık yoktu. Yazarın kalemi oldukça zayıf ve sönüktü bana göre. Keşke almasaydım, keşke hiç okumasaydım dediğim romanlar arasında yerini aldı. Bir de seri kitabıymış, seri kitabı olduğunu öğrenince şaşırdım. Yazarın üslubu seri roman çıkaracak kadar sağlam değil.
Geceye Veda
6.4/10
· 16 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2
~Ceren♡Rıza♡~
Sonsuz Gece'yi inceledi.
412 syf.
·
3/10 puan
Romanı okurken, kitabın yarısından çoğunda boğuldum neredeyse... Heyecan ve aksiyonu çok az buldum. Çevirisinden mi, yazarın üslubundan kaynaklı mı bilmiyorum ama dört günümü boşu boşuna harcadım bu romanla. Dört günüme değmeyen bir kitaptı. Tanıtım bültenine aldanıp aldığım bu roman vasattı. Tanıtım bülteni gayet ilgi çekici, renkli ve etkileyici. İçini; sıradan, özentisiz buldum. Bu kitabın bittiğine seviniyorum desem yeridir. Sırf bitirmiş olmak için zoraki bitirdiğim kitaplar arasında... Bir de seri kitabı, diğer serilerini okumayı hiç düşünmüyorum. Zaten bu yazara ve seriye ait iki tane kitap vardı kütüphanemde. Çok bile okudum bana göre...
Sonsuz Gece
6.5/10
· 40 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
5
Yapmafatma
Gecenin Ötesi'ni inceledi.
420 syf.
·
Beğendi
·
6/10 puan
Kitap aslında ilginçti. Fantazya macera ağırlıklı fantastik bir kitap. Konusu fena değildi. Sürekli canavarlarla savaşmak filan yorucuydu. :) genel anlamda kitap insanların bazı olaylar sonucunda hayatta kalmalarını konu alıyor. Okuyun seversiniz.
Gecenin Ötesi
5.9/10
· 31 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2