Kemal Açmaz

Kemal Açmaz

Yazar
7.3/10
10 Kişi
·
28
Okunma
·
0
Beğeni
·
893
Gösterim
Adı:
Kemal Açmaz
Unvan:
Yazar
Birbirleriyle konuşmakta olan insanlar arasında uyumlu ilişki kurulmasının işaretlerinden biri, aynı fiziksel duruş ve tavırları benimsemeye eğilimli olmalarıdır.
Kemal Açmaz
Sayfa 26 - Olympia Yayınları
Okulda, derste öğretilenleri hatırlamaya, özetler çıkarmaya büyük bir önem verilip bunlar ödüllendirilirken... gündüz düş kurmak, sağ beynin zevklerine düşkün olmak pek de kabul gören davranışlardan sayılmamaktadır.
Aynı zamanda nasıl düşündüğümüzün ve hissettiğimizin temeli olan beş duyumuzla tanışmak iyi bir başlangıçtır. Bu duyular sayesinde hayatta kalmayı öğreniriz. Şunu sakın unutmayın, güvenecek hiçbir şeyimizin olmadığı durumlardada bu duyularımıza güvenmeli ve bize ne söylediklerine inanmalıyız.
İnsanların kan basıncı kırmızı bir ortamda artmakta, mavilerin hakim olduğu ortamda ise düşmektedir ve insanlar mavi bir odada ısı normalin üzerinde olsa bile, serinlik hissettiklerini belirtmektedirler.
176 syf.
Önceleri başarısızlığın sebebleri, başarısızlığın nasıl önlenebilecegi üzerinde durulurdu.Oysa üzerinde yoğunlaşılması gereken asıl konu, neyin nasıl kötü yapıldığı değil,neyin nasıl İyi yapılacağı idi.Ve bu konuda lüzumlu bir kitap, tavsiye ederim,
176 syf.
·5/10
Klasik, ortalama bir kişisel gelişim kitabı. Hakkında soyleyebilecegim pek bir şey yok ama bazı bölümler ve cümleler güzeldi. Genel olarak bakarsak ortalama seviye bir kitap.

"Pozitif olun" "olumlu olun" vs. vs. gibi cümleler kuran satılmak için yazılan diğer kişisel gelişim kitaplarına benziyor. Okuyacak kitabiniz yoksa ve elinizde sadece bu kitap varsa okunur.
176 syf.
·6 günde·7/10
Etkili bir kitap olduğunu söyleyebilirim. İçerisindeki yöntemler ve açıklamalar ile hayatımdaki bir şeyleri başarabilmeye olan inancımı ve bu başarı için gerekli olan methodları bana sağlayan bir kitap oldu. Her zaman başarılı olmak isteriz ama nasıl başarılı olabileceğimize dair bilgiye sahip değilizdir. İşte tamda bu noktada NPL'nin bana yardımcı olduğunu belirtmeliyim. Okunmasını tavsiye ederim

Yazarın biyografisi

Adı:
Kemal Açmaz
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 28 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 16 okur okuyacak.
  • 4 okur yarım bıraktı.