Kim Karr

Kim Karr

Yazar
7.0/10
78 Kişi
·
230
Okunma
·
15
Beğeni
·
1825
Gösterim
Şimdi nefret beslediğim bu yerde sığınacak
yer aramıyorum, ancak gidecek başka yerim yok. Hiçbir
umudum yok. Hiçbir geleceğim yok.
Yumruğu sıkı olan erkekler ve aldatan erkekler... Onların hamurları aynı ve her ikisinin de cehenneme kadar yolu var."
Kalbinin iyileşmesine izin ver ki günün birinde tekrar âşık olabilesin. Biri tarafından sevil. Sen bunu hak ediyorsun.
384 syf.
·3 günde·7/10
Beklenti içine girmeden okumaya başlarsanız bence hikayeden keyif alabilirsiniz.
Ben özellikle River karakterini sevdim.
Dahlia da fena değil ama iki yıl.. harcadı kendini ki zaten kitabın sonunda boş yere harcadığını da okumuş olduk :)
Planım listeme göre gitmekti ama hikayenin nasıl bir son bulacağını merak ettiğim için diğer kitabına hemen başlıyorum:)
384 syf.
·6/10
Uzuuuun zamandır okumak istediğim ama bir türlü fırsat bulamadığım bir seriye başlamış bulunuyorum. Erotik romansların yeri bende her daim ayrı. Fakat bunda bir eksiklik vardı sanki. Duygusal olarak mı desem, karakterler açısından mı desem bir boşluk vardı. Lakin final öyle heyecanlı ve insanı şoka uğratan bir yerde oldu ki bir sonraki kitap için inanılmaz merak doluyum. Belki diğer kitapta fikrim değişir.

Dahlia istediği her şeye sahip bir kadındır. Geçmişte acı tecrübeler yaşamış olsa da gelecek ona pek çok güzellikle gelmiştir. İstediği gibi bir ev, hayal ettiği iş, çocukluğundan beri sevdiği adam, mükemmel bir ilişki... Her şey kusursuz ilerlerken bir gece Dahlia'nın hayatı tamamen değişir. Sevdiği adam gözleri önünde öldürülür ve Dahlia sonsuz sandığı bir karanlığa gömülür. Fakat tesadüf eseri üniversite yıllarında tanıştığı ve onu etkilemeyi başaran River Wilde ile yolları tekrar kesişir. River ünlü bir rock grubunun solistidir ve Dahlia onunla röportaj yapmak zorundadır. Birlikte geçirilen bir hafta sonu Dahlia'yı hayata geri döndürürken geçmiş daima peşlerindedir.

"Ne dilediğimi öğrenmek ister misin?" diye fısıldamıştı kulağıma.
"Eğer bunu söylersen dileğin bozulmaz mı?"
Yüzünde seksi gülümsemesiyle sırıtırken, başını sallayarak beni öpmüştü. "Seni diledim."
400 syf.
·31 günde·6/10
Serinin 2. kitabı elimde biraz süründü ne yazık ki :/
Kitap kapakları orjinal kapak ama neden sarı saçlı denilen karakter için koyu renk saçlı bir kız seçilir kapak resmi için? Anlamıyorum :/
http://angelssbooks.blogspot.com.tr/...orn-by-kim-karr.html
384 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Aşk ve müzik dolu bir roman.
Dahlia London, ailesini bir uçak kazasında kaybetmiş bir genç kızdır. Beş yaşından beri onun yanında olan Ben'in ruh eşi olduğunu düşünmektedir.Ben yıllardır birlikte olduğu bir sevgilisidir.
Dahlia, Cadılar Bayramında en yakın arkadaşı Aerie ile birlikte bir bara gider. Barda tanıştığı Rockçı solist River Wilde, yani Wilde Ones'ın yakışıklı solisti, aralarında çok güçlü bir çekim olmuştur. River Dahlia'ya kendisini beklemesini söyler ama Dahlia, beklemez çünkü hayatında Ben vardır, ve ona haksızlık yapmak istemez. Ardında River'ı bırakıp çıkıp gider bardan.
Dahlia Ben'le nişanlanmıştır. Fakat Ben gözlerinin önünde öldürülür. On beş ay boyunca Dahlia'nın toparlanmaya çalışır çok zor zamanlar geçirir.
Ve 15 ay sonra işe dönmeye karar verir daha doğrusu arkadaşının sana ihtiyacım var bana yardım et demesi üzerine Arkadaşı Ondan bir röportaj yapmasını ister .. Bilin kiminle River Wilde ile..... Tam beş yıl önce karşılaşmışlardı. Ve birbirlerini görür görmez 5 yıl önce ki çekimin hala aynı olduğunu fark ederler. Ve River ile Dahlia arasında muhteşem bir aşk başlar....
Amaaaaaa....
Ben'in ölümünde ki sır ortaya çıkar tam da River ile Dahlia evlenmek üzere iken. Ben hayattadır. Ölümü bir kandırmacadır. İşler karışır devamı İkinci romanda...
368 syf.
·12 günde·Puan vermedi
Sürekli erotik anlatımlar rahatsız edici derecedeydi. Fakat emek var ve konu seçim olarak fena sayılmaz. Üst üstte ağır kitap okuyamadığım için böyle romantik kitaplar iyi oluyor.
400 syf.
·Puan vermedi
Dahlia ve River'ın hikayesini anlatan son kitaptı yanılmıyorsam. Bu kitapta, Ben'in geri dönüşünün çiftimizi nasıl etkilediği ve yol açtığı sorunlar anlatılıyordu. Tabii ki gerçek aşk her şeyin üstesinden geldi.

Her ne kadar Ben'e çok sinir olsam da yazarın Ben'e çok acımasız davrandığını düşünüyorum. Ama ne yazık ki hayat böyle. Yaptığımız yanlış seçimler sadece bizim değil çevremizde olan birçok insanın hayatını etkiliyor. En sonunda da her şey için geç olabiliyor.
384 syf.
·8/10
Bu kitap biraz karmaşık. Bitti ve 'vay be!' moduna girdim. Bir ara 'peri masalı okuyorum herhalde' dedim. Yerine oturmayan şeyler, tamamlanmamış bir hikaye, cevaplanmamış sorular vardı. Yine de fazla iyimser gibiydi her şey. Yazardan bir şeyler bekliyordum. Hani her yazar engel çıkarmayı sever ya. Ayrıca bu seride yan kitaplar hariç 5 kitap daha var. Ama öyle bir final beklemiyordum!!! Hakikaten vay be!!! Hem romantik, hem sürükleyici, hemde şaşırtıcı.
384 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Kitabı bitirdim. Ben'in şerefsiz olduğunu düşünüyorum ve eğer o kadar güçlü bir finali olmasa oldukça vasat bulduğumu da söylemeliyim. River adamdır. Bu arada xander'ın gereksiz yere gerilim yarattığını düşünüyorum. Kitabın anlatımnı çok beğenmedim ve cinsel sahnelerin çokluğu beni rahatsız etti diyeceğim o ki AKICI BİR KİTAP DEĞİL, SONUNU MERAK ETTİĞİN İÇİN OKUYORSUN. tavsiye eder ... Ehh
400 syf.
·Beğendi·10/10
River Dahlia 'nın hikayesi devam ediyor. Ben'in ölmemiş olup geri dönmesi işleri bayağı bir karıştırır. ben Dahlia'yı geri istemektedir. Ama Dahlia Ben'i affedemez zaten Ben ile olan ilişkisi River ve Dahlia arasında ki ise çok daha tutkulu , şevkatli ve sevgi dolu. Zaten daha ilk karşılaşmalarında birbirlerine görür görmez aşık olmuşlardı. Dahlia River 'i ilk kez bar da gördüğünde kaçmasının nedeni de zaten bu çok farklı olan çekimdi. Çünkü biliyordu ki bu çekime karşı gelemeyecekti.
Güzel bir kitap ...özellikle River'in Dahlia için yazdığı şarkı sözleri Muhteşem....Bayıldım..
368 syf.
·7 günde·Beğendi·10/10
Akıcı, romantik, gizemli ve aşk dolu bir roman....Serinin 3. kitabı....
Bu kitapta Xander’in aşk hayatı var gündemde....Xander'ın hayatı boyunca sevdiği tek kadın Ivy'dir. Ivy'iDaha lise yıllarından beri sevmektedir. Ama bazı talihsizliklerden dolayı ayrılmak zorunda kalmışlardır.
Wilde Ones’ın turunda talihsizlikler ardı ardına gelmiş ve sevdiği kadın Ivy Taylor, (12 yıl sonra) Xander’in hayatına tekrar girmişti.
Ivy de hala Xander'a ilk gün ki gibi sevmektedir. Ivy Damon Wolf’la nişanlıdır. Ama Damon'ı hiç sevmemiştir. İlişkileri de hep kötüydü ama Damon'ın Ivy'i kolay kolay bırakmaya niyeti yoktur.
Bence harika bir kitap
Büyüleyici, sürükleyici ve gizemli.................

Yazarın biyografisi

Adı:
Kim Karr
Unvan:
Roman yazarı

Yazar istatistikleri

  • 15 okur beğendi.
  • 230 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 85 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.