Kim Karr

Kim Karr

Yazar
6.9/10
66 Kişi
·
173
Okunma
·
14
Beğeni
·
1.426
Gösterim
"Seni özledim," dedim fısıldayarak.
O da gülümseyerek, "Tu M'as mange," dedi.
Sorgular biçimde ona baktım. Konuştuğu dil Fransızcaydı ama ne dediği hakkında hiçbir fikrim yoktu.
"Brigitte bir zamanlar demişti ki, Fransa'da insanlar birbirlerine 'Seni Özledim,' demezlermiş, onun yerine 'Benden eksilmiştin' derlermiş ve sende aynen öyleydin."
Ya "Hayatta bir kez" olabilecek bir şey için ikinci bir şansınız varsa? "İlk görüşte aşk gerçek olabilir mi?
Birbirimize hiç bir şey söylemeden karşılıklı kahkaha attık. İşte bu benim en sevdiğim seslerden biriydi. Tanrım kahkaha atmasına bayılıyordum.

Paramparça/Kim Karr (Yabancı)
Komik olan şeyse; etrafındaki her şeyin muhteşem olduğunu düşünüyordu ama asıl muhteşem olan kendisiydi.
Babam, yara izlerinin insanın ruhuna giden yol haritaları olduğunu söylerdi hep ama onun ruhu o kadar güzeldi ki onu bulmam için yol haritasına ihtiyacım yoktu.
384 syf.
·3 günde·7/10
Beklenti içine girmeden okumaya başlarsanız bence hikayeden keyif alabilirsiniz.
Ben özellikle River karakterini sevdim.
Dahlia da fena değil ama iki yıl.. harcadı kendini ki zaten kitabın sonunda boş yere harcadığını da okumuş olduk :)
Planım listeme göre gitmekti ama hikayenin nasıl bir son bulacağını merak ettiğim için diğer kitabına hemen başlıyorum:)
400 syf.
·31 günde·6/10
Serinin 2. kitabı elimde biraz süründü ne yazık ki :/
Kitap kapakları orjinal kapak ama neden sarı saçlı denilen karakter için koyu renk saçlı bir kız seçilir kapak resmi için? Anlamıyorum :/
http://angelssbooks.blogspot.com.tr/...orn-by-kim-karr.html
384 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Aşk ve müzik dolu bir roman.
Dahlia London, ailesini bir uçak kazasında kaybetmiş bir genç kızdır. Beş yaşından beri onun yanında olan Ben'in ruh eşi olduğunu düşünmektedir.Ben yıllardır birlikte olduğu bir sevgilisidir.
Dahlia, Cadılar Bayramında en yakın arkadaşı Aerie ile birlikte bir bara gider. Barda tanıştığı Rockçı solist River Wilde, yani Wilde Ones'ın yakışıklı solisti, aralarında çok güçlü bir çekim olmuştur. River Dahlia'ya kendisini beklemesini söyler ama Dahlia, beklemez çünkü hayatında Ben vardır, ve ona haksızlık yapmak istemez. Ardında River'ı bırakıp çıkıp gider bardan.
Dahlia Ben'le nişanlanmıştır. Fakat Ben gözlerinin önünde öldürülür. On beş ay boyunca Dahlia'nın toparlanmaya çalışır çok zor zamanlar geçirir.
Ve 15 ay sonra işe dönmeye karar verir daha doğrusu arkadaşının sana ihtiyacım var bana yardım et demesi üzerine Arkadaşı Ondan bir röportaj yapmasını ister .. Bilin kiminle River Wilde ile..... Tam beş yıl önce karşılaşmışlardı. Ve birbirlerini görür görmez 5 yıl önce ki çekimin hala aynı olduğunu fark ederler. Ve River ile Dahlia arasında muhteşem bir aşk başlar....
Amaaaaaa....
Ben'in ölümünde ki sır ortaya çıkar tam da River ile Dahlia evlenmek üzere iken. Ben hayattadır. Ölümü bir kandırmacadır. İşler karışır devamı İkinci romanda...
368 syf.
·12 günde·Puan vermedi
Sürekli erotik anlatımlar rahatsız edici derecedeydi. Fakat emek var ve konu seçim olarak fena sayılmaz. Üst üstte ağır kitap okuyamadığım için böyle romantik kitaplar iyi oluyor.
384 syf.
·8/10
Bu kitap biraz karmaşık. Bitti ve 'vay be!' moduna girdim. Bir ara 'peri masalı okuyorum herhalde' dedim. Yerine oturmayan şeyler, tamamlanmamış bir hikaye, cevaplanmamış sorular vardı. Yine de fazla iyimser gibiydi her şey. Yazardan bir şeyler bekliyordum. Hani her yazar engel çıkarmayı sever ya. Ayrıca bu seride yan kitaplar hariç 5 kitap daha var. Ama öyle bir final beklemiyordum!!! Hakikaten vay be!!! Hem romantik, hem sürükleyici, hemde şaşırtıcı.
384 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Kitabı bitirdim. Ben'in şerefsiz olduğunu düşünüyorum ve eğer o kadar güçlü bir finali olmasa oldukça vasat bulduğumu da söylemeliyim. River adamdır. Bu arada xander'ın gereksiz yere gerilim yarattığını düşünüyorum. Kitabın anlatımnı çok beğenmedim ve cinsel sahnelerin çokluğu beni rahatsız etti diyeceğim o ki AKICI BİR KİTAP DEĞİL, SONUNU MERAK ETTİĞİN İÇİN OKUYORSUN. tavsiye eder ... Ehh
400 syf.
·Beğendi·10/10
River Dahlia 'nın hikayesi devam ediyor. Ben'in ölmemiş olup geri dönmesi işleri bayağı bir karıştırır. ben Dahlia'yı geri istemektedir. Ama Dahlia Ben'i affedemez zaten Ben ile olan ilişkisi River ve Dahlia arasında ki ise çok daha tutkulu , şevkatli ve sevgi dolu. Zaten daha ilk karşılaşmalarında birbirlerine görür görmez aşık olmuşlardı. Dahlia River 'i ilk kez bar da gördüğünde kaçmasının nedeni de zaten bu çok farklı olan çekimdi. Çünkü biliyordu ki bu çekime karşı gelemeyecekti.
Güzel bir kitap ...özellikle River'in Dahlia için yazdığı şarkı sözleri Muhteşem....Bayıldım..
368 syf.
·7 günde·Beğendi·10/10
Akıcı, romantik, gizemli ve aşk dolu bir roman....Serinin 3. kitabı....
Bu kitapta Xander’in aşk hayatı var gündemde....Xander'ın hayatı boyunca sevdiği tek kadın Ivy'dir. Ivy'iDaha lise yıllarından beri sevmektedir. Ama bazı talihsizliklerden dolayı ayrılmak zorunda kalmışlardır.
Wilde Ones’ın turunda talihsizlikler ardı ardına gelmiş ve sevdiği kadın Ivy Taylor, (12 yıl sonra) Xander’in hayatına tekrar girmişti.
Ivy de hala Xander'a ilk gün ki gibi sevmektedir. Ivy Damon Wolf’la nişanlıdır. Ama Damon'ı hiç sevmemiştir. İlişkileri de hep kötüydü ama Damon'ın Ivy'i kolay kolay bırakmaya niyeti yoktur.
Bence harika bir kitap
Büyüleyici, sürükleyici ve gizemli.................
384 syf.
·3 günde·Puan vermedi
Kitabı başından itibaren vıcık vıcık bir aşk hikâyesi olarak okuyorsunuz ve açıkçası sıkılmaya başlıyorsunuz . Ama finalde bamm! Aklımdan bir ara geçirmedim değil ama yine de böyle sürpriz bir finalle şok oldum. Devamını okumam için çok iyi bir neden verdi bana yazar.

Yazarın biyografisi

Adı:
Kim Karr
Unvan:
Roman yazarı

Yazar istatistikleri

  • 14 okur beğendi.
  • 173 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 55 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.