L. Marie Adeline

L. Marie Adeline

Yazar
6.9/10
91 Kişi
·
223
Okunma
·
6
Beğeni
·
1.945
Gösterim
Adı:
L. Marie Adeline
Unvan:
Yazar
"Erkekler özeleştiri yapmaktan ya da bir kadının kendi kendine yetebiliyor olmasından hoşlanmaz. Kendilerine ihtiyaç duyulduğunu hissetmek isterler. Babam buna karşı çıkmıştı 'Erkekler yalnızca istenmek isterler' demişti."
"Dünyayı değiştiremeyiz, ama teker teker kadınları özgürleştirebiliriz. Duydukları utancı azaltabiliriz. Şimdilik tüm yapabileceğimiz bu."
295 syf.
·1 günde·7/10
Bu seri bir kitap ,diğeri de Kadınlığımın Romanıydı. Ben ikisini de aldığım için hemen devam ettim okumaya...
Ama bu kitabın sonunun daha güzel olmasını isterdim. Sonu ile beni hayal kırıklığına uğrattı yazar maalesef.
Seri kitaplar Grinin elli tonuna benzer bir kitap bu seride o kadar sapkın şeyler yoktu. Kadının her şey isteğine bağlı idi.
Ve bu S.E.C.R.E.T. kulübü kadınlar için çalışıyor.
Ve 10 aşama var.
İyi okumalar.....
278 syf.
·2 günde·7/10
Seri kitaplar Grinin elli tonuna benzer bir kitap bu seride o kadar sapkın şeyler yoktu. Kadının her şey isteğine bağlı idi.
Ve bu S.E.C.R.E.T. kulübü kadınlar için çalışıyor.
Ve 10 aşama var.
Aşk yok, sevgi yok, romantizm yok... sıradan bir garsonun hayallerini gerçekleştirmesi cinselliği tanıması, anormal şeyler yok Secret ' la tanıştıkdan sonra her ay bir fantazisini gerçekleştiriyor farklılaşıyor, güzelleşiyor ama sonu çok büyük hayal kırıklığı.....
278 syf.
·4/10
Kitabı indirimde görüp sadece kapağına bakarak alırsanız benim gibi kalakalırsınız.

Halbuki gizli bir tarikat kitabı aldığımı ve aksiyon dolu sayfalarda dolaşacağımı sanıyordum. Evet gerçekten bir tarikatmış. Hem de ne tarikat.

Fifty Shades of Grey'in bir başka versiyonu. 35 yaşındaki bir kadının ölen kocasının ardından yaşadığı beş yıllık boşluk dönemini üzerinden atmak ve kendi kabuğunu kırmak için girdiği bir grupta yaşadıklarını konu alıyor.

Çevirmen kaynaklı mı yoksa gerçekten öyle mi yazmış bilmem ama yer yer 'Acaba wattpad kitabı mı?' diye düşünmeden edemedim. Yazımı oldukça basitti. Geçe geçe okusanız dahi konuyu anlayabiliyorsunuz.

Beğenmediğim bir kitap oldu. Haa derseniz ki, ben Grini Elli Tonu'nu sevmiştim, o zaman koşup gidip alın.
278 syf.
·2 günde·Puan vermedi
18 yas ustu bir kitapti anlatimi guzeldi ama cok cinsellik iceriyordu umarim bizim toplumumuzdaki kadinlar karekter gibi bir arayisa cikmazlar neyse dusuncelerimi cokta ifade edemiyecegim bu kitap icin
278 syf.
·Beğendi·10/10
Başından sonuna özgüven patlaması yaşatan bir kitap. Kadın olmanın her açıdan mükemmel olduğunu kanıtlıyor. Sonunda şaşırtıcı olaylar oluyor hatta biraz trajik. Ama bütün kadınlar kendi ayakları üzerinde kimseye ihtiyaç duymadan yaşayabilir dedirtiyor.
278 syf.
·6 günde·7/10
Mutsuz bir evlilik geçirmiş, özgüvenini ve özsevgisini yitirmiş bir kadının yaşadığı ilişkilerle tekrardan kendini bulmasını anlatıyordu. Bana ters gelen birkaç yer olsa da güzel akıcı bir kitaptı çerezlik olarak düşünülebilir.
278 syf.
·9/10
Cinsel fanteziler içeren bir kitapdır. serinin ilk kitabıdır. merak uyandıran kendini okutan okunuşu kolay eğlenceli bir kitap boş zamanlar için birebirdir.
295 syf.
·9/10
Serinin ikinci kitabı olan muhteşem bir kitap yine cinsel fanteziler içeren bir kitap hatta cinsellik için kurulmuş bir kurum mevcut fakat normalin dışında bu kurumda kadınlar kendilerini daha iyi tanıyorlar
278 syf.
·Beğendi·10/10
Kocasının ölümünden beri Cassie Robichaud'nun hayatı pişmanlık ve yalnızlıkla doludur. New Orleans'taki köhne Kafe Rose'da garsonluk yapan Cassie, her gece evinin yolunu tutup tek odalı dairesinin issızlığına sığınmaktadır. Ancak gizemli bir kadının kafede bıraktığı küçük defteri bulunca Cassie'nin dünyası sonsuza kadar değişir. Defterde okuduğu şaşırtıcı derecede açık itiraflar Cassie'yi sarsıp aklını başından alır ve en sonunda onu, kadınların en çılgın, en mahrem cinsel fantezilerini yaşamalarına yardımcı olmaya adanmış gizli bir dernek olan S.E.C.R.E.T'la tanıştırır. Cassie kısa süre sonra kendini, muhteşem erkeklerle paylaştığı on esrik fanteziden oluşan heyecan verici bir yolculuğun içinde bulur. Çekingenliklerinden yavaş yavaş kurtulmaya başlarken, onu dönüştüren, ona tutkuyla yaşama cesareti veren yeni bir özgüven keşfeder kendinde. Eşit derecede kışkırtıcı, özgürleştirici ve duygusal açıdan güçlü olan S.E.C.R.E.T, fantezinin gerçek olduğu esrarlı bir dünyadır.
278 syf.
·10/10
rahmetli arkadaşım her kadının okuması gereken 1 kitap diye zorla okutturmuştu bana. başlarda nefret ettim ama sonra bayıldım. elbette kitapta geçenleri yapmak türkiyedeki kadınların belki milyonda 1inin cesaret edeceği şeyler ama aslında en çok da bu yüzden okunmalı. üzerine düşünülecek çok şey var. okuyun ve düşünün.

Yazarın biyografisi

Adı:
L. Marie Adeline
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 6 okur beğendi.
  • 223 okur okudu.
  • 6 okur okuyor.
  • 73 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.