Lisa Turner

Lisa Turner

Yazar
7.7/10
9 Kişi
·
15
Okunma
·
0
Beğeni
·
444
Gösterim
Adı:
Lisa Turner
Unvan:
Roman yazarı
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@Lisa_Turner" adıyla yazmaktadır.
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Lisa Turner takma adıyla bir Türk yazar. İlk kitabı ve historical bir roman. Kontlar, dükler, leydiler konu gereği oluşturulan karakterler . Ancak kurgusu gereği yaşanılan olaylar Yeşilçam filmlerini aratmayacak nitelikte . Buna rağmen ilk başlarda biraz zorlama okuma oldu benim için ama sonlara doğru -sanırım kitabı ve karakterleri benimsediğimden- akıcı bir okumayla final oldu. Hediye gelen bir kitap ve ilk kez okuduğum (ve sanırım son kez ) okuduğum bir yazar. Meraklılarına tavsiye ederim.
Bu kitap; Lillian kendini bildi bileli Christian'a aşıktı. Ama bunu ona söylediğinde onu kaybedeceğini biliyordu. Ve bir ilişkiye başladıklarında bunu ondan bir süre gizledi ama daha sonra ona söyledi. Ve Christian onu kovdu. Ama beklenmedik bir gelişme onları evli bir çift olarak bulmalarını sağladı. Ama bu sürede çok yıprandılar.
Keyifle okuduğum bir kitap oldu.
Sevginin vazgeçebilcek kadar cesaret mi istediği yoksa; asla vazgeçmeyecek kadar gururunu hiç'e saymak mı bu kitap bunun cevabını en iyi şekilde veriyor.Gerçek tutku varsa eğer kalplerde o kahramanlar birleşmeden kıyamet kopmaz.Güzel bir aşk hikayesi betimlemeleri çok iyi.Kadının gerçek aşkı olmaz deden adamı bile oldurduğunu bu kitapda görüyoruz

Yazarın biyografisi

Adı:
Lisa Turner
Unvan:
Roman yazarı
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@Lisa_Turner" adıyla yazmaktadır.

Yazar istatistikleri

  • 15 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 4 okur okuyacak.