Marilyn Kaye

Marilyn Kaye

7.5/10
167 Kişi
·
783
Okunma
·
21
Beğeni
·
3.166
Gösterim
Adı:
Marilyn Kaye
Unvan:
Öğretmen, Kütüphaneci, Romancı
Doğum:
New Britain, Connecticut , Abd, 1949
Marilyn Kaye (1949 doğumlu) bir çocuk romanı yazarı. Birçok çocuk ve genç yetişkin romanı serisine imza atmıştır.
Gözlerindeki mavi okyanusa dalmak
Ve kalbinde yüzmek istiyorum.
Kalmamı istersen senin bir parçan olarak yaşayıp nefes alacağım ve karşılığında bir şey istemeyeceğim.
Fakat kalmamı istemesen bile gitmeyeceğim.
Sadece gözyaşı denizimde boğulacağım.
Marilyn Kaye
Sayfa 156 - neden kitap
Kraliçe Arı, hayata artık bir başkasının gözünden bakmak üzere, Amanda'nın bir sırrı var. O bir SEÇİLMİŞ. Ve sadece bir tek O değil...
Seçilmiş olmak kimi zaman kulağa hoş gelsede sizi diğer insanlara karşi bir ucubeymişsiniz gibi gostermesi cok kotu. Bu kitaptaki hayali yetenekler insanlara lutfedilseydi eminim ki dünyada düzen kalmazdı. İyiki böyle olağanüstü güçlerimiz yok...
Butun serilerini okuspdum cok akici bir kitap herkese tavsiye ederederim
MuhtesemMuhtesem ve karakterlerin ozellikleri dikkat cekici
Okuyun mutlaka ................
Bu serinin en sevdiğim kitabıdır. Bu kitap beklentimin üstünde olmakla birlikte etkileyicidir . Bu seriyi yarım bırakanlara kesinlikle tavsiye ederim.
Bu kitapta yazar özel gücleri olan bir guruptan bahsediyor.macare severlerin beyeneceği türden bir roman.sürükleyicidir, benim de beğendiğim kitaplar arasında yer alır
Yazarımız Amanda'dan yine vazgeçmedi aslında onun değişimini aşama aşama gösterirken aralara diğerlerinden kesitler serpiştiriyor ve yine son 10 sayfada heyecanı artırıp bitiriyor. Ben Jenna'nın düşünce okumasını merak edip okumaya başladım. Hikayenin ilerleyişi çok yavaştı ama vakit geçirmek için güzeldi.
sanırım uzun bir serinin ilk kitabıydı. okudum hikayenin akışı yavaştı. bu roman özellikleri olan çocukları konu edindi. beden değiştirme, geleceği görme, eşyaları hareket ettirme ölülerle iletişim halinde olmak, düşünceleri okumak gibi... benim böyle bir özelliğim olsa düşüncüleri okumak isterdim. ya siz?
Bu kitap çok güzel .Yazarın anlatım tarzı güzel.kitap sürükleyici.Bu kitapla yazarın geniş hayal dünyasını gördüm.hayal dünyasına daldım çıktım diyelim.
Açıkçası yazarın bazı konularda yetersiz olduğunu düşünüyorum konu olarak güzeldi farklı bir dünyanın kapılarını bizim için aralamıştı yazarımız, daha önceden beş kitap yazmasına rağmen serinin bütün kitapları neredeyse aynıydı tekdüze şekilde ilerledi sürekli yeni bişeyler olmasını hikayenin beni içine çekmesini bekledim ama maalesef beklediğim şekilde olmadı kitabın sonu hiç tatmin edici değildi ne yazık ki serinin son kitabını da okumama rağmen kafamda cevaplanması gereken hala bir kaç soru var diyebilirim tabii artı yönleride var ama eksi yönleri daha fazla diyebilirim.
Eğer hayal gücünüz yüksekse, bilim kurgu kitaplarından önerebileceğim bir seri daha bu seri kitaplarından asla vazgeçemem.Okurken eğlenmeniz dileğiyle.. :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Marilyn Kaye
Unvan:
Öğretmen, Kütüphaneci, Romancı
Doğum:
New Britain, Connecticut , Abd, 1949
Marilyn Kaye (1949 doğumlu) bir çocuk romanı yazarı. Birçok çocuk ve genç yetişkin romanı serisine imza atmıştır.

Yazar istatistikleri

  • 21 okur beğendi.
  • 783 okur okudu.
  • 7 okur okuyor.
  • 145 okur okuyacak.

Yazarın sıralamaları