Matt Dickinson

Matt Dickinson

Yazar
7.8/10
6 Kişi
·
13
Okunma
·
0
Beğeni
·
524
Gösterim
Adı:
Matt Dickinson
Unvan:
Film yapımcısı,yazar
İstediği kadar uzakta olsun, kaos kuramının sinsi etkilerinin ulaşamayacağı hiçbir yer yoktur.
Matt Dickinson
Sayfa 19 - Epsilon Yayınları
Kelebeğin bir kanat çırpışı kadardır her şey. Bir kanat çırpışı hayatları değiştirecek. Bir kanat çırpışı hayatları bitirecek.
Matt Dickinson
Epsilon Yayınları
Bir kalp atımı sonra, vücudu boşlukta sallanırken edlivenli elinin kaymaya başladığını, donmuş parmaklarının kayayı tırmaladığını hissetti.
Matt Dickinson
Sayfa 28 - Epsilon Yayınları
Tavşan hızla birkaç kez zıplayarak daha uzun otların arasına girdi ama kelebek etrafında düzensiz bir şekilde kanata çırparak peşinden gelmişti. Sonra siyah kelebek tavşanın sırtına değdi ve o anda genç tavşan yön duygusunu tamamen yitirerek ileri fırladı.
Matt Dickinson
Sayfa 12 - Epsilon Yayınları
Acısına son vermek zorundaydı. Geyiğin peşinden ormana daldı, yaralı hayvanın geçerken ezdiği yaprakları ve arkasında bıraktığı kan izini takip ederek ilerlemeye koyuldu.
Matt Dickinson
Sayfa 53 - Epsilon Yayınları
Uzaklarda kıpır kıpır kaynaşan dünyadan yalıtılmış gibiydi.
Ama bu bir yanılsamaydı; istediği kadar uzakta olsun, kaos kuramının sinsi etkilerinin ulaşamayacağı hiçbir yer yoktur...
Matt Dickinson
Sayfa 19 - Epsilon
312 syf.
Kitaplığımda olduğunu yeni fark ettiğim bir kitap. Hediye olarak gelmiş. Her tür kitabın okunması gerektiği taraftarıyım. Ama bu kitaptan hiçbir beklentim olmadığı halde ilgimi çekti. Bayan bir pilot, ülkesinden çok uzakta doktor olan eşi, iki ergen çocuk, haber yapmak için çok uzaklara giden bir gazeteci, Everest'in tepesine tırmanan genç bir kız, açlığın yanında, ürünlerini de korumak zorunda olan altı yaşında bir çocuk, zengin japon iş adamı, eski bir pilot, iki genç jokey, profesyonel bir hırsız, başkasıyla evli eski karısını ve onunla kalan çocuklarını öldürme plânı yapan bir adam, doyumsuz bir gazete editörü... Her birinin hikâyesi sırayla ikişer sayfa halinde ilerliyor. Birbirlerinden tamamen kopuk ve karşılaşmaları neredeyse imkânsız olan bu insanların birbirleriyle nasıl bağlantılı oldukları ilerleyen sayfalarda dikkât çekici hale geliyor. Heyecanlı bir kitap. Her bir sayfa, neredeyse altı-yedi satır kadar aşağıdan başladığı ve yarım sayfa denilebilecek kadar olduğu için kısa sürede okunuyor.
312 syf.
·5/10
kelebek etkisi...nerede ne olursa başımıza ne gelir :)) bilinmez :) bilinmez :))
aldığımız nefese attığımız adıma dikkat etmek lazım...

Yazarın biyografisi

Adı:
Matt Dickinson
Unvan:
Film yapımcısı,yazar

Yazar istatistikleri

  • 13 okur okudu.
  • 4 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.