Matthew Quirk

Matthew Quirk

Yazar
7.1/10
9 Kişi
·
18
Okunma
·
1
Beğeni
·
611
Gösterim
Adı:
Matthew Quirk
Unvan:
Yazar
Masada oturan kişilere baktım: hukuk, ekonomi ve felsefe fakültelerinden gelen yetkili öğrenciler ve hatta yüksek lisans ve doktora öğrencileri bulunuyordu. Odadan buram buram ego kokusu yükseliyordu.
Matthew Quirk
Sayfa 16 - DOMİNGO YAYINEVİ
400 syf.
·3 günde·Beğendi·8/10
Konu: mükemmel bir seçim.
Kurgu: Başlardaki mükemmellik, sonlara doğru birbirine karışan saçma bir döngüye dönüşüyor.
Anlatım: gerçekten samimi! Küfürler hava da uçuşuyor!
Karakter betimlemeleri: Ana karakterler ( Henry ve Mike ) üzerinde çok duruldu ve şuan ikisini de çok iyi tanıyorum diyebilirim! Ama Marcus konusu biraz muamma da bırakıldı gibi geldi bana; tabii ki bir de kitabın sürpriz kızı Annie… Bilerek yapılmış olabilir.
Dil: Kitabın dili sade ve anlaşılır. Çeviriyi yapan arkadaşın da bazı bilinmeyenleri dip not olarak eklemesi güzel!.

Aksiyonun hiç bitmediği bir roman, 500. Washington’daki en güçlü insanları ağına alıp, yöneten bir insan düşünün! İşte konumuz bu... İyi okumalar.

Kitap hakkında daha detaylı inceleme blog sayfamda, okuyabilirsiniz:

https://www.hknkr.com/kitap-yorum-500.html
400 syf.
·Beğendi·8/10
Ana karakterimiz Mike Ford, Havard hukuk'tan mezun olmuş ve Amerikanın en güçlü lobi şirketlerinden olan Davies Group için çalışan bir kimsedir. Davies Group, yasal olarak bir hukuk ve danışmanlık şirketidir diğer yandan Washington'nun kilit makamlarında ki insanlara şantaj ve tehtid ile müşterilerinin problemlerini halleden bir suç kurumudur. Mike Davies Group'da başarılı oldukça daha fazla sır öğrenmektedir ve bu sırlar onun sonunu hazırlamaktadır. İşinde başarılı oldukça parası ve hayat kalitesi de artmaktaydı. Güzel bir ev, güzel bir araba ve güzel bir sevgili. Bir insanın isteyebileceği her şeye sahipti, Mike. Ne kadar zenginleşirse bir o kadar korku ve panik dolu bir hayat onun oluyordu.Yine de bu Mike için harika bir hayattı. Ta ki patronu Davies'in sırrını öğrenene kadar...

Kitabın konusu hakkında daha fazla bilgi verip, olayın heyecanını kaçırmak istemiyorum.

Okuyucuyu kendine bağlaması gerçekten çok başarılı. Akıcı ve okuyucuyu sıkmayan bir dil kullanılması da kitabın artılarından. Kitabın tutarlı olması ve kurgusal yapısı da etkileyici özelliklerinden.

Beni üzerinde düşündüren ve kitabı elime almak için sabırsızlandıran ender kitaplardandır 500.

Kısaca siyasi entrikaları, akıl oyunları ve nefes kesen aksiyonu ile 500 gerçekten okunası bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Matthew Quirk
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 18 okur okudu.
  • 7 okur okuyacak.