1000Kitap Logosu
Resim
Mishka Ben-David

Mishka Ben-David

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.0
23 Kişi
73
Okunma
6
Beğeni
842
Gösterim
Unvan
Roman Yazarı
480 syf.
·
10/10 puan
Karlı bir St. Petersburg sabahında romantik bir anda başlarken okumaya bir anda kendinizi aşk, entrika, coğrafya, siyasi, kişisel gelişim de bulduğunuz sürükleyici bir kitap. Yazarın okuduğum ilk kitabı olduğu için; biyografi kısmını es geçer kitaptan anlattığı kadar tanımaya çalışırdım ki resmen kitapta yazarın biyografisini hissebiliyorsunuz. . . Paul(Yorgev) bir İsrailli mossad suikastçısının iş hayatının gerçek hayatındaki açılan bir dönüm noktası ile kapatılan bir dönüm noktasını konu olan, Mesleği sayesinde bir kadını kaybederken, bir diğer kadını kazanan ajanın konusunu sürükleyici, heyecanla okuyacağınız 480 sayfalık( bi 400 sayfa daha olsa okurdum) İsrailli bir ajanla Rus bir kadın hakkında harika bir roman bakalım av kim olacak?
Okuyacaklarıma Ekle
304 syf.
Gerçek bir olaydan esinlenerek yazılmış bir roman.Mossad ajanının Hizbullah casusuna karşı giriştiği başarısız suikastın ardından yaşadığı buhranlar,bunalımlar hayati ve ahlaki sorgulamalarını görüyorsunuz.Arka planda verilen psikolojik bir savaş var.Yine eserin içinde yer yer İsrail'e dair eleştirmeleri görmek mümkün.Polisiye bir roman gibi gözükmesine rağmen psikolojik imgeler de mevcut.
Okuyacaklarıma Ekle
480 syf.
·
29 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
MUHTEŞEM KURGU
St. Petersburg’da Yasak Aşk, ne aşk ama.. Tüm satırlarıyla mükemmel kurgulanmış, aşkı müthiş bir tutku ve derinliklerine vurarak anlatmış, okurken bir filmdeymiş gibi hissettiren kitap. Yazarın emeğine sağlık. Muhteşem Ötesi..
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.