Ö. R. S.

Ö. R. S.

Yazar
6.5/10
18 Kişi
·
39
Okunma
·
1
Beğeni
·
656
Gösterim
Adı:
Ö. R. S.
Unvan:
Yazar
Temmuz ayında dünyaya gelen Ö.R.S. tam bir anime ve kitap tutkunudur. Kitapların yanı sıra yazmak en önemli hobilerinden biridir. Wattpad'de başladığı yazma serüveni Erkek Fatma'nın basılmasıyla sürmüş ve hala Wattpad'de yazmaya devam etmektedir.
O sırada Tuna'nın babası en nefret ettiğim soruyu sorarak ambiyansımı yerle bir etti.
"Okul nasıl gidiyor kızım?"
"İyi."
Ve sıra geldi ikinci en nefret ettiğim soruya.
"Dersler nasıl?"
Berbat ve ötesi.
"İyi."
Ecem ise makyajını tazelemek üzere tuvalete doğru gidiyordu. Ben lavaboya sıçmaya giderdim, insanlar ise yüzlerine sıçmaya gidiyordu.
O tabu kelimeyi duyar duymaz olduğum yerde çakıldım kaldım. Alışveriş ve ben? Fizik'le bile daha çok yakışıyorduk.
272 syf.
·1/10
Bu kitabı zaten hiçbir bekletim olmadan okudum. Genellikle ağır bir kitap okumadan önce böyle çerezlik bir kitabı araya sıkıştırırım ki reading slump yaşamayayım.
Kitaba gelecek olursak beğenmedim. Espiriler yerlerdeydi. Düzgün bir olay örgüsü yoktu. Sürekli bir küfür, saçma davranışlar... Okumaya gerek yok.
272 syf.
·6/10
Okurken çok eğlendiğim bir kitap.Sonu her ne kadar saçma bitmiş olsa da , 16 yaşında bir yazardan beklentinizi karşılar.Akıcı ve açık yazılmış.Kapağı da çok hoşuma gitti :)
272 syf.
·1 günde·Beğendi·6/10
Romantik komedi tarzında fazla argolu adından da anlaşıldığı üzere bir kitaptı.
5 erkek arkadaşı olan bir kız hayatları lisede geçiyor ve kız bu gruptan birine aşık vs. vs.
Ama çerezlik okunabilecek bir kitap. İyi okumalar.
Kitabı herkes tavsiye ettiği için indirip okumaya başlamıştım ve o kadar sıkıcıydı ki yarısına gelmeden bırakmıştım. Bir kitabı sıkıcı bulduğum için bırakıp gidenlerden değilimdir fakat akıcı bir anlatımı yoktu. Birkaç esprisi dışında da sağlam değildi.
Kitap eğlenceli bir kitap. Zamanınız olunca gülmek için okuyabilirsiniz. Pek bir edebi yanı yok zaten adından da belli, komik bir gençlik kitabı. Sonunu sevdim açıkçası, tüm tahminleriniz boşa çıkıyor ancak biraz açık uçlu olmuş. Yine de hoşuma gitti.
272 syf.
·Beğendi·6/10
Genel olarak güzel bir kitaptı. Yine de acemi olduğunu söylemeden geçemeyeceğim çünkü son bölümleri kitapla pek bağdaştıramadım. Mutlu bir sonu olmasıysa hoşuma gitti. Bu tarz bir kitap okumayalı uzun zaman olmuştu çünkü. Yazarın yüreğine sağlık.
272 syf.
·4/10
2 yıl önce okuduğum bir kitaptı. Pek hatırlamasam da okuduğum ilk zamanlarda çok beğenmiştim. Ama artık sevemiyorum bu kitabı. Yani bazı yerleri çok saçmaydı. Rüyanın hafızasını kaybedip tekrar eski sevdiği -ama artık hiç tanımadığı- kişiyle evlenmesini saçma buldum. Ama yinede emek var bu kitaptada.
272 syf.
·10 günde·Puan vermedi
Hediye gelen bu kitap klasik wattpad kitapları gibi düşündürmüştü beni ve kütüphanemde okunmak için bekliyordu meraktan başladım ve kitap gerçekten hiç mi hiç hoşuma gitmedi ne bir ders verilmiş ne de kitabın içerisinde kendinizi hissediyorsunuz sonu 2 şekilde bitiyor tek beğendiğim kısmı galiba sonuydu paralel evren kısmı zaten çok belliydi ama diğer sonu beklememiştim kısacası sonu hariç pek de beğenmediğim bir kitap oldu

Yazarın biyografisi

Adı:
Ö. R. S.
Unvan:
Yazar
Temmuz ayında dünyaya gelen Ö.R.S. tam bir anime ve kitap tutkunudur. Kitapların yanı sıra yazmak en önemli hobilerinden biridir. Wattpad'de başladığı yazma serüveni Erkek Fatma'nın basılmasıyla sürmüş ve hala Wattpad'de yazmaya devam etmektedir.

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 39 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 24 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.