Sami Dündar

Sami Dündar

Yazar
9.3/10
6 Kişi
·
19
Okunma
·
0
Beğeni
·
386
Gösterim
Her zaman, önünde iki yol olacaktır. Her zaman, doğru olanı seçmeye çalış, fakat yanlışı seçsen de umudunu kaybetme, çünkü hep iki yol şansın devam devam edecek. Bütün mesele, en son seçtiğin yolun doğru olmasıdır. Hadi bakalım, kalk ayağa ve istediğin yere koş...
" Başıma ne gelmiş olursa olsun yaşamaya çalışmalıyım. Yani bir başka deyişle" yaşama hakkımı " kullanmalıyım. Yaşamak istiyorum, yaşamalıyım ve bulunduğum ortamda da yaşayabileceğimi kendime ispatlamaya çalışmalıyım. Ve nitekim ispatladim. Bulunduğum ortama uyum sağladım. Yani ezik, kımıldayamayan , zor hava elde edebilen, acılar ve ağrılar içinde bir ortamda bekleyişe geçerek.

Dayanabilecek miyim acaba.... "
432 syf.
·Puan vermedi
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum anı kitaplarından pek fazla haz etmem ama bu kitap gerçekten tam anlamıyla etkileyici sürükleyici bi eser olmuş elime bu kitabı istemeyerek almıstım ama iyiki okumusum dediğim bi kitap oldu göçük altında günlerce kalmıs bi insanın yasadıkları ancak bu kadar samimiyetle ve içten anlatılabilirdi özellikle kurtarılmasından sonraki tedavisi yaşantısı korkuları psikolojik olarak hala izler taşıması ve bunlarla nasıl başedebildiğini çok samimi bi şekilde anlatmıs olması en cok ilgimi çeken kısımlar oldu bence bu kitapla henüz tanışmamıs olanlar bir an önce alıp okumalılar. Saygılarımla. Teşekkürler Sami DÜNDAR.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 19 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.