Sarah Fine

Sarah Fine

Yazar
7.2/10
9 Kişi
·
32
Okunma
·
3
Beğeni
·
1059
Gösterim
"'Hayatlarımız bize ait değil canım,' diye mırıldanmıştı. 'Biz, sadece bu büyünün muhafızlarıyız. Onu kendimizi korumak için kullanmayız, sadece Kuparileri korumak için kullanırız. Bize 'kraliçe' diyorlar ama aslında hizmetkarız.' Sesinde hiç de içerlemiş gibi bir hal yoktu. Gerçi sadece kendimi bildim bileli günlük derslerimin başında bana söylenen şeyi tekrar ediyordu.
Omzuna doğru, 'hiç adil değil,' diye mırıldanmıştım. Koridorda ilerleyen yardımcıların ayak seslerini duyabiliyordum. Onunla geçirdiğim vaktin sonuna gelmiştik. Ya onu bir daha hiç göremezsem? Parmaklarım elbisesinin koluna dolandı.
Saçımı öpmüştü. 'Biz bunun için yaratıldık. Sen ve ben. Ve bunun anlamı da baş edebilecek kadar güçlü olduğumuzdur.' Nazikçe ellerimden sıyrılıp parmaklarını parmaklarımın üstüne koymuştu. Soluk mavi gözleri azimle parlıyordu. 'Sen, her şeyle baş edebilecek kadar güçlüsün Elli. İşte bu yüzden yıldızlar seni seçti.'"
Asla tek bir kişinin sevgisinin nasıl hissettireceğini bilemeyecektim, çünkü ben herkes tarafından sevilmek zorundaydım.
449 syf.
·2 günde·Puan vermedi
Herhangi bir zaman diliminde okunabilecek çerez bir kitap. Fantastik kitap arayışında zorlananlar için ideal olmasa bile yeterince akılda kalıcı. Ben pdfden okudum, devam kitapları varmış onları da bulmaya çalışacağım. Bütün kitap sürecinde merak unsuru yakanızı bir türlü bırakmıyor.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sarah Fine
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 32 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 18 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.