Sarah Willis

Sarah Willis

Yazar
5.5/10
18 Kişi
·
44
Okunma
·
1
Beğeni
·
694
Gösterim
Adı:
Sarah Willis
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Cleveland, ABD
"Hayatımda ilk kez birilerini geride bırakmamızın onları daha az sevdiğimiz anlamına gelmediğini farkediyordum."
381 syf.
Ne desem bilemiyorum. Sevemedim. Çok anlamlıymış gibi anlatılmaya çalışılmışta gerçekte pek anlam ifade etmeyen bir kitaptı sanki. Belki çeviri sıkıntısı olabilir ama bana tat vermedi.
381 syf.
·3 günde·4/10
Konu güzel olmasına rağmen oldukça tutarsız olumsuz bir anlatım tarzı, kitabı anlatan kızcağız öylesine negatif ki gerçek hayatta öyle biriyle karşılaşsam köşe bucak kaçardım. Belki türkçeleştirenin eksikliği belkide yazarın bilemeyeceğim edebiyat anlamında tam bir sıfır.tavsiye edeceğim bir eser değil kesinlikle.
381 syf.
·1 günde·Beğendi·8/10
Farklı bir kitaptı kitabın arkasında okurken ağlayacaksınız yazıyordu fakat bu kadar duygusal bir kitap değil. Okunabilecek bir kitap Tamara nın ateist ailesi ile yaşadığı hayat yani sürekli başka yerlere gitmeleri canını sıkarken dini olan inançları bir anda değişir ve tanrının var olduğunu ve annelerini kurtaracaklarına inanırlar. Ben bu kitabı ana fikrinden dolayı beğendim...
381 syf.
·2 günde·4/10
Yani,idare eder vb. Şeyleri hak eden bir kitap.Kağıt israfının olduğu bir kitap ama bir yerinden okunmakta değer bir yanı da vardı.Tadımlık eski yabancı diziler gibi ama çok az bir şey ifade eden gibi.Blogumdan da yorumumu okuyabilirsiniz. (https://sadeceyagmurr.blogspot.com/...r-unutulmaz.html?m=1) Keyifli okumalar.
381 syf.
·5 günde·6/10
Kitap kötü bir kitap değildi fakat çok fazla kelime yanlış yazımı vardı ve bu okurken rahatsız ediyordu. Birazda hikaye fazla uzadı gibi geldi. Yinede okurken sıkmayan bir kitaptı.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sarah Willis
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Cleveland, ABD

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 44 okur okudu.
  • 15 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.