Şerife Kar

Şerife Kar

Yazar
8.0/10
4 Kişi
·
9
Okunma
·
0
Beğeni
·
472
Gösterim
"Dün ne kadar uzak,"...Aslında sadece dün değil,geride kalan her an uzaktı.Geri dönemediğin her an...
Şerife Kar
Sayfa 250 - Postiga Yayınevi
Bazen unutma yöntemiydi hatırlamak.Çünkü hatırlardı insan,ona neler yapıldığını ya da neler yaptığını ve unutmak isterdi..
Şerife Kar
Sayfa 261 - Postiga Yayınevi
Tıpkı kitabı almadan önce de yorumlarda okuduğum gibi Yeşilçam filmleri tadında çok hoş bir romandı. Akıcı ve sürükleyici anlatımıyla kitabın sonunu her ne kadar da tahmin edebiliyor olsanız bile elinizden bırakmak istemiyorsunuz. Büyük bir aşkla sevdiği kocası tarafından aldatılan Kavin'nin yıkılan umutları, yaşadığı hayal kırıklığı ve hüsranı hissederek okudum. Aşk sevdiğinin mutlu olacağını bilse gerekirse sevdiğinden gitmektir felsefesini taşıyan Kalp cerrahı Arat Kavin'i tekrar bahara kavuşturabilecek mi? Ya Kavin'in yıllardır hasretini çektiği bebek ve annelik ? Aile olmanın önemi, pişmanlıklar, gerçek sevgi, dürüstlük gibi güzel konularıyla alıp götüren bir roman, ben sevdim...
Artık Çok Geç,bazı hataların dönüşü yoktur artık.Sinan tam da bu noktada Selen’le girdiği girdabın bedelini yalnızlığıyla ödeyecekti, hem de Kavin’e yaptıklarını yana yana hatırlayacaktı..
Sinan ve Kavin beş yıllık evliliklerini mutluluk ve aşkla geçirir tek eksikleri bir çocuklarının olmayışıdır..
Çok istedikleri bebeklerinin haberini alan Kavin, eşine sürpriz yapmak üzere gittiği evinde kötü bir sürprizle karşılaşır fakat bu kötü sürpriz ileri de kendi umudunun başlangıcı olacaktır..
Kavin’in babası Yasen bey aile dostlarıyla yemekteyken geçirdiği kalp kriziyle hastaneye kaldırılır..
Kardiyoloji Arat Hancıoğlu kalbinin sahibini bulur,gördüğü anda Kavin’e aşık olur ama hakkındaki gerçekleri bilmiyordur bilse de fark edecek mi ? Arat’a hayran kaldım..Peki Kavin Arat’a nasıl karşılık verecektir?
Selen ise zenginlik hayaliyle Sinan’ı avucunun içine almaya çalışır,baba olma arzusu taşıyan Sinan bu isteğine erişecek midir?
Aile,aşk tüm duyguları içinde barındıran pişmanlık duygusunu dalga dalga veren bir kitap olmuş sayfalar aktı gitti..

Yazarın biyografisi

Adı:
Şerife Kar
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 9 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.