Siri Mitchell

Siri Mitchell

Yazar
7.7/10
3 Kişi
·
14
Okunma
·
0
Beğeni
·
505
Gösterim
Adı:
Siri Mitchell
Unvan:
Yazar
"Üzerini değiştir Clara, gezmelik kıyafetlerini giy. Dışarı çıkıyoruz." Halamın bu sözleri,bir anda emredici ve tıpkı duruşu gibi kusursuz göründü. Yatak odamdaki sandalyede doksan derecelik açıyla oturuyordu; sırtı son derece dik duruyordu. Aslında şuan, geometrinin dışında, düşünecek daha önemli konular vardı. Kaçmayı riske atacak bu gülüşümü gizleyebilmek için dudağımı ısırdım. Dışarı çıkıyoruz! İyi de hiç dışarı çıkmadık ki.
427 syf.
·Beğendi·9/10
Siri Mitchell'in Yüreğim Aşkı Arıyor kitabını çok severek okudum ve bitmesini hiç istemedim. Sizlere okumanız için tavsiye ediyorum. Okumaya değicek bir kitap.
Clara Carter isminde bir kızın, Viktorya döneminde yaşadığı olayları, mutluluk ve hüzün arasında yaşadığı çalkantıları anlatıyor. Bu dönemde 17 yaşına varan Clare, o zamanların geleneklerinden birisi olan “Takdim”lere çıkmak zorunda. Kızların güzel görünebilmeleri için korse giymek zorunda kalıyorlar. Clara’ın ailesi (özellikle halası), De Vries ailesinden vaktiyle yedikleri sıkı bir kazığın intikamını almak için, onun, De Vries’ların varisiyle evlenmesini istiyorlar. Clare pek memnun olmuyor aslında. Lizzie adında arkadaşıda aynı Clare gibi ailesi zoruyla De Vries' ların oğluyla evlenmesini istiyorlar. Clare mi yoksa lizzie mi De Vries'ların oğluyla evlenicek. Ama bunun bedeli ne olacak?

Yazarın biyografisi

Adı:
Siri Mitchell
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 14 okur okudu.
  • 4 okur okuyacak.