Tom Franklin

Tom Franklin

Yazar
7.3/10
3 Kişi
·
6
Okunma
·
0
Beğeni
·
619
Gösterim
Adı:
Tom Franklin
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Dickinson, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri, 1963
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
412 syf.
·3 günde·Beğendi·6/10
yazarımız olay olarak iyi bir konuyu ele alarak şahane bir polisiye roman yazmış lakin yer mekan tariflerine ayrıntılı olarak anlatması hoşuma gitmedi ama temel olarak harika bir romandır.
412 syf.
#okudumbitti
#kitaptanıtım

Yılan Harf
Tom Franklin
FENİKS KİTAP
Sayfa Sayısı: 412

1970'ler Amerika'sında Missisipi yakınlarında bir kasaba. Birbirinden gece ile gündüz kadar farklı iki genç; Larry Ott ve Silas "32" Jones. Larry alt orta sınıf beyaz bir aileden, Silas ise yoksul, bekar, siyahi bir anneden. Ama her nasılsa Silas ile Larry bir kaç ay için olsa da bir araya gelirler ve aralarında özel bir bağ oluşuverir. Fakat hem bu arkadaşlık hem de kasaba tüyleri diken diken eden bir olay ile derinden sarsılır. Larry bir kız arkadaşı ile arabalı sinemaya gider ve sonrasında kızdan hiç haber alınmaz. Kız bulunamazken, Larry bununla ilgisi olmadığını söylese de tüm kasaba onun suçluluğuna inanmaktadır. İki arkadaşın arası açılır, Silas kasabadan ayrılır.

Etrafınızdaki herkes tarafından dışlansanız ve kendinizi ifade edemeseniz ne hissederdiniz? Üstelik suçlu olduğunuz kanıtlanmamış ama size suçluymuşsunuz gibi davranılıyor. Yafta bir kez alnınıza yapışmış. Soluksuz okuyacaksınız.

https://www.instagram.com/sihirliflut/
https://www.facebook.com/...51282/?ref=bookmarks

Yazarın biyografisi

Adı:
Tom Franklin
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Dickinson, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri, 1963

Yazar istatistikleri

  • 6 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.