William Cooper

William Cooper

6.7/10
3 Kişi
·
7
Okunma
·
0
Beğeni
·
647
Gösterim
Adı:
William Cooper
Tam adı:
Milton William Cooper
Unvan:
Amerikalı yazar, radyocu
Doğum:
Long Beach, California , Amerika Birleşik Devletleri, 6 Mayıs 1943
Ölüm:
Eagar, Arizona , Amerika Birleşik Devletleri, 5 Kasım 2001
Öyle örgütlenmiş, yayılmış, kurnaz ve mükemmel bir güç var ki, onu ayıplarken yüksek sesle konuşmasanız iyi olur.

Başkan Woodrow Wilson
Enflasyonun sadece gayrı safi milli hasılanın limitlerini aşacak miktarda para basma işi olduğunu hatırlayın.Gerçek sebebi bilmemenizden dolayı bunun petrol ve ürün fiyatlarından kaynaklanadığını söylüyorlar. Aslında enflasyonun gerçek ve tek sebebi, gayrı safi milli hasıla limitlerinin üzerinde para basılmasıdır.
Yılan ve ejderha aklın sembolleridir. Lucifer, sembolin kişileştirilmiş halidir. Bilgi ağacından yemesi için Adem'i ayartan Havva'yı yönlendiren ve insanı cehalet duvarından kurtaran Lucifer'dır. Bilgi, bilim yada teknolojiye tapınma satanizmdir ve tanrısı Lucifer'dır. Gizli semboli ise piramitteki "herkesi gören göz" dür.
İlluminati ve yenı dünya düzeni üzerine yazılmış ve yazarı kitabı yazıldıktan sonra Amerikan polisleri tarafından çiftliğinde öldürülmüştür. Amerikanın çok gizli bir askeri bölgesi olan 51. Bölge hakkında yazdıkları ise beyni yakan cinsten bilgilerdi. Amerikan Başkanının bile özel izinle girebildiği bu bölgede uzaylılar ile iletişime geçildiğini ve onlarla teknoloji alışverişi yapıldığını anlatıyor William Cooper. Gercekten uzaylıların olmadığına inanmamamla birlikte kesin bir dille onların yokluğunu da savunmuyorum ama Amerikan ordusunun uzaylılarla iletişime geçmesi bana pek muhtemel gelmiyor. Kitleler üzerine uygulanan "Sessis Silahlar" hakkında çok sarsıcı bilgiler veriyor. En dikkat çeken bölüm ise İsa'nın çarmığa gerilirken üzerindeki elbiselerin ve carmıhın yanmış küllerinin yerini bilmesi fakat açıklanmasının çok riskli olduğunu söylemesiydi. İlluminati hakkında yazdıkları bence gerceklerin sadece yüzde biri aksi takdide bu kitabın da yayınlanmasına asla izin vereceklerini sanmıyorum. Konuya ilgisi olanların mutlaka okuması gereken cesur bir adam, okuyun arkadaşlar.

Yazarın biyografisi

Adı:
William Cooper
Tam adı:
Milton William Cooper
Unvan:
Amerikalı yazar, radyocu
Doğum:
Long Beach, California , Amerika Birleşik Devletleri, 6 Mayıs 1943
Ölüm:
Eagar, Arizona , Amerika Birleşik Devletleri, 5 Kasım 2001

Yazar istatistikleri

  • 7 okur okudu.
  • 16 okur okuyacak.