Zeynep Kayadelen

Zeynep Kayadelen

Yazar
7.6/10
24 Kişi
·
85
Okunma
·
2
Beğeni
·
837
Gösterim
Adı:
Zeynep Kayadelen
Unvan:
Yazar
Aynı yere baktın lakin farklı şeyler gördün. Problem nerde? Bakışın bozuk olursa görüntü bulanır. Dünyayı tepe taklak eden, öyleymiş zannettiren yanlış bakış açısından başka bir şey değildir.
232 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
2011' den bu yana kitaplığımıza girmiş ama elime alıp okumadığım bir kitap. Ama şu sıralar aradığım yumuşak, samimi, hayatın içinden, yormadan kendini okutturan, içeriğini hayale değil hakikate yaslamış bir kitaptı. Beğendiğimi sadece 'kitabı beğen' tuşuna basarak değil, bir de yazarak ifade etmek isterim. Beğendim :)
256 syf.
·3 günde·Beğendi·7/10 puan
Yazar Zeynep Kayadelen bu kitabı " Alpdoğan' da " ailesini kaybeden bir insanın verdiği mücadeleyi anlatıyor.Bizans dönemi ve tarihi roman severlere tavsiye eder,iyi okumalar dilerim.
232 syf.
·6 günde·Beğendi·7/10 puan
Kitabı ilk elime aldığımda begenecegime emin değildim ama beni yanılttı. Gerçekten sıcacık bir hikayesi vardı. Özellikle sahafta geçen sohbetler çok iyiydi.
232 syf.
·4/10 puan
Rabbim herkesin yitik mevsimini bulmayı,Kendi yolunda ilerlemeyi nasip etsin.Aslında biraz daha geniş kapsamlı yazılabilirdi,çok sade,düz,üstü kapalı bir kitap olmuş bence...
232 syf.
·8/10 puan
Benim gözümde Reyhan kendi yolunu bulmaya çalışan bir yaprak. Kitap yavaş ilerliyor ama sarıyor . Yazar bazı kısımların ucunu açık bırakmış. Bazı yerler sıksa da tekrar etsede genel olarak hoşlandığım bir kitap

Yazarın biyografisi

Adı:
Zeynep Kayadelen
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 85 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 26 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.