Adrian Besley

Adrian Besley

Yazar
9.5/10
180 Kişi
·
286
Okunma
·
9
Beğeni
·
426
Gösterim
%88 (336/384)
·10/10 puan
Bu kitabı o kadar çok sevdimki BTS 'in nasıl aşamalardan geçtiğini öğrendim. BTS
KIM NAMJOON
KIM SEOKJIN
MIN YOONGI
JUNG HOSEOK
PARK JIMIN
KIM TAEHYUNG
JEON JUNGKOOK
384 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10 puan
Bütün gece uyumadım bu kitabı okudum. Kalbimin 7 erkeğini. Bu kadar muhteşem bir kitap olamaz artık. Hem acı çekiyordum hem de mutluydum. Çünkü BTS vardı elimde... Bütün ARMY'lerin okumasını isterim bu kitabı...
Önce Kore’de, sonra tüm dünyada müzik listelerinin zirvesine taht kuran BTS’in başarısında en büyük rolü ise inanılmaz hayran grubu ARMY oynuyor. ARMY’nin gruba duyduğu sonsuz sevgi, BTS üyeleri için en büyük güç kaynağı.
İlk kez bir kitap, BTS’in 2013’te ilk çıkışlarından günümüze uzanan başarı hikâyesini tüm detaylarıyla anlatıyor. Bu kitapta BTS’nin kuruluşuna, müzik geçmişine, birbirinden yetenekli yedi grup üyesini sahnede canlı olarak izlemenin nasıl bir duygu olduğuna, BTS’in başarılarla dolu bu yolda hangi ünlü isimlerin beğenisini aldığına dair pek çok ayrıntı bulacaksınız. Bangtan Boys olarak bilinen grup üyelerinin özel yaşamları, saç modelleri, kıyafet seçimleri ve aralarındaki ilişki hakkında yazılanları okudukça ve şarkılarını dinledikçe BTS’nin neden bu kadar çok sevildiğini anlayacaksınız
384 syf.
·Beğendi·9/10 puan
Çok güzel bi kitap herkeze öneririm bts nin hayranıyım zaten o yüzden çok hoşuma gitti.Bts nin hayranı olupta okumayan yoksa yok artık herkeze tavsiye ederim
360 syf.
·Beğendi·10/10 puan
Şahane 1 kitaptı EXO-L olmasam da ARMY olarak EXO gurubundan gurur duydum. Aynı BTS gibi 1 kitaptı. Şu sürezarfında 3 kere okudum. Maşallah bana tü tü. Neyse EXO-L'LER OKUYUN.
384 syf.
·Beğendi·10/10 puan
Kpop fanıyım ve sonsuza kadar öyle kalacağım..!
Bana sinirlenen birçok kişi olabilir ama saygı duymalısınız.
Ben size neden Türkçe şarkı dinliyosunuz diye sormuyorum ASLA da sormam..''Her insanın kalbi var.'' diyerek kontrol edelim kendimizi :))
304 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10 puan
Bir blinkim ve kitap çok güzel.Evet, doğru blackpink dünyayı sallayan kraliçeler.Onlar çok güzel ve özel.Onları sevmeyen ölsün.Çok iyi ötesi iyi........
%14 (50/360)
·Beğendi·10/10 puan
Çoktan bozulmuş sözlerimiz var,
Geri getiremem biliyorum
Ama tüm hayatım boyunca yanında nefes almak istiyorum
İlk zamanki gibi mutlu olmamız için dualar ediyorum

Teşekkür ederim, özür dilerim, seni seviyorum
Her şeyimi sana feda etsem de yetmiyor
Sevgilim seni hayatım pahasına korumak istiyorum
Sadece benimle olmanı istiyorum

Beni daima orada bekliyorsun
Bana sıkı sıkı sarılıyorsun

Asla unutmayacağım,
Mutlu edeceğim seni
"Biz biriz" dediğimdeki gibi

Uzun yıllar geçse bile söyleyemeyeceğim şeyler var, kalbimin derinlerinde
Üzgünüm seni seviyorum, her zaman bana şimdi olduğu gibi inanır mısın?

Sarılacağım sana, ellerini tutacağım
Kalbini iyileştirmek için
Neyim varsa sana feda edeceğim

NOT:Hayatımdaki en iyi ve en bilgili kitaptı.Teşekkürler <3
384 syf.
·545 günde·Beğendi·10/10 puan
BTS, adını tüm dünyada duyurmuş, oldukça başarılı bir kore pop grubudur. Güney Kore'de kurulmuş olan BTS, Amerika dahil pek çok ülkede mılyonlarca hayran edinerek K-POP dünyasında bir ilke imza atmıştır.

Önce Kore’de, sonra tüm dünyada müzik listelerinin zirvesine taht kuran BTS’nin başarısında en büyük rolü ise inanılmaz hayran grubu ARMY oynuyor. ARMY’nin gruba duyduğu sonsuz sevgi, BTS üyeleri için en büyük güç kaynağı.

İlk kez bir kitap, BTS’nin 2013’te ilk çıkışlarından günümüze uzanan başarı hikâyesini tüm detaylarıyla anlatıyor. Bu kitapta BTS’nin kuruluşuna, müzik geçmişine, birbirinden yetenekli yedi grup üyesini sahnede canlı olarak izlemenin nasıl bir duygu olduğuna, BTS’nin başarılarla dolu bu yolda hangi ünlü isimlerin beğenisini aldığına dair pek çok ayrıntı bulacaksınız. Bangtan Boys olarak bilinen grup üyelerinin özel yaşamları, saç modelleri, kıyafet seçimleri ve aralarındaki ilişki hakkında yazılanları okudukça ve şarkılarını dinledikçe BTS’nin neden bu kadar çok sevildiğini anlayacaksınız.


İYİ OKUMALAR:)

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 9 okur beğendi.
  • 286 okur okudu.
  • 36 okur okuyor.
  • 335 okur okuyacak.
  • 12 okur yarım bıraktı.