Ahmet Han

Ahmet Han

Yazar
7.8/10
12 Kişi
·
19
Okunma
·
2
Beğeni
·
40
Gösterim
ABD’nin dayatmasıyla ortadan kaldırılıp,70 yıldır da saklanmaktaydı. Aslında herşey bi anda oldu. Uçaklar bi anda envanterden silindi.
Ahmet Han
Sayfa 127 - Lopus Yayınları
Tarih kitaplarında bulamayacağınız , Osmanlı ve cumhuriyet döneminden kısa kısa olaylar , konuşma şeklinde geçen bir anlatım türü edebi özelliği az olsana bilgilendirme konusunda , gerçek tarih konusunda başarılı
Yazar aslında güzel şeyler anlatmak istemiş ama anlatış tarzı yanlış geldi. Oradan oraya anlamış kitap bütünlüğünü sağlayamamış. Sanki ilk kitabı gibi, hani ilk kitabı mı onu da bilmiyorum. Okuduklarını bu kitapta harmanlamaya çalışmış ama altı boş kalmış, harçlarını sağlam koyamamış gibi. Düşünce güzel ama uygulama yanlış diyeyim :)
Kitap Uygulamada görülen akademisyen Ahmet Kasım Han’a ait değil. Kitabın içeriğinde yazarın Ahmet Kasım Han olmadığını, iyi ihtimal varsa bile bir isim benzerliği olduğunu fark etmenizi sağlayacak, yazar ile ilgili en ufak bir bilgi yok. Mantık yok, kaynak yok. Sadece isim benzerliğinden prim yapma çabası. Okumaya değmez.
Çok iyi geceler mesajı verdi sen de haklısın kardeşim sen beni takip edin geri takip ederim seni sevdiğimi söylesem alay edip ne ee ne kadar da çok iyi akşamlar dilerim bir şey varsa o yüzden ee en ebüyük ben seni de zor egüvenirsin bu

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 19 okur okudu.
  • 6 okur okuyor.
  • 23 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.