Alfred Müller

Alfred Müller

Yazar
9.2/10
16 Kişi
·
30
Okunma
·
0
Beğeni
·
429
Gösterim
Adı:
Alfred Müller
Unvan:
Yazar
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
368 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Baskısı var mı, satışta mı bilmiyorum ama çocuğunuzun okuması için gerekirse sahaf sahaf gezmelisiniz. Okuyalı neredeyse 25 yıl olmuş ama halen adını, Alfred ve Fridrih'i hatırlıyorum. Kitabın sürükleyiciliğinden başım öylesine dönmüştü ki, yemeğe çağrıldığım halde gitmediğim için elimde kitap kulağımdan tutularak sofraya oturtulmuştum. Bir yandan yemek yerken, öbür yandan okumaya devam ettiğimi hatırlıyorum. Çocukluğumun kitapla ilgili belki de ilk ve en muhteşem anısı. Şimdi bile yazarken buruk bir tebessüm oluştu. Çocuğunuzun hayal dünyası için bulunmaz bir hazine olabilir.
368 syf.
·Beğendi·8/10
Kabul etmek gerekir ki, çocukluğunda okuyan herkesi hayallere sürükleyen bir eser bu. Şimdi bile geçmişe bakınca buruk bir mutlulukla hatırlatmama sebep oluyor okuduğum zamanları.
368 syf.
·10/10
Ortaokul öğrencisiyken okuduğum hatta okutturduğum en güzel kitap. Okurken bitmesini istemediğim kitaplardan biri. Alfred Müller ve Fridrih Füller arkadaşlarım olmuşlardı. Özledim onları.
368 syf.
·Beğendi·10/10
Çocukluğumda kütüphaneden alıp okuduğum. Hayaller kurduran ve hayat amacım gezme fikrini aklıma sokan ve bana kitap okumayı sevdiren eğlenceli bir kitap.
368 syf.
·Beğendi·10/10
Defalarca okuduğum, tadı ağzımdan gitmeyen bir kitap, site içerisinde gezerken tesadüf ettim ben gibi yedi kişinin okumuş olması da hoşuma gitti. Tozlu sahaf raflarında rastlarsanız mutlaka okuyun, kütüphanenizde bulunsun derim

Yazarın biyografisi

Adı:
Alfred Müller
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 30 okur okudu.
  • 15 okur okuyacak.