Alice Oseman

Alice Oseman

Yazar
7.9/10
28 Kişi
·
40
Okunma
·
3
Beğeni
·
110
Gösterim
Adı:
Alice Oseman
Unvan:
Yazar
Doğum:
Kent, İngiltere, 1994
“Biliyordum, vazgeçmeden birkaç sayfa okuyabilseydim muhtemelen bazı kitaplardan keyif alabilirdim. Kitap okuyamıyordum çünkü hiçbirinin gerçek olmadığını biliyordum. Evet, ikiyüzlüyüm. Filmler de gerçek değil ama onları seviyorum. Ama kitaplar... farklı. Film izlerken dışarıdan bakan bir yabancı gibi oluyorsun. Ama kitap okurken hemen oracıktasın. İçindesin. Ana karaktersin.”
She glanced down and suddenly looked very sad. "I'm like, constantly scared I'm going to be homeless or something. I wish our whole lives didn't have to depend on our grades."
"Bazen," dedim. "insanların gerçek olup olmadığını anlayamıyorum. Bir sürü insan bana iyi davranıyormuş gibi yapıyor, o yüzden hiçbir zaman emin olamıyorum."
Alice Oseman
Sayfa 299 - pegasus yayınları
Çaldıkları parçanın türünü bile bilmiyordum. Önemli değildi. Çünkü bazen bazı şarkıları duyduğumda orada öylece durmaktan başka bir şey yapamazdım.
Alice Oseman
Sayfa 83 - pegasus yayınları - bohemian rhapsody :'')
496 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
arkadaşlık ilişkileri, başarıdan ne anladığımız, insanların beklentileri ve onlara yönelik eylemlerimiz ve yönelimler üzerine kalbimi yumuşacık yapan bir kitaptı.
360 syf.
·2 günde·1/10
Bundan daha iğrenç daha saçma bir kitap okuyup okuyacağımdan ciddi anlamda şüpheliyim.. Yazarın anlam veremediğim boş cümleleri, amaçsız bir anlatım, konunun genelindeki o kopukluk.. Temanın aşırı karamsarlık olduğunu söylemiyorum bile.. AMAN TANRIM! Kesinlikle okumayın ve çevrenizdekilere de okutmayın!

Yazarın biyografisi

Adı:
Alice Oseman
Unvan:
Yazar
Doğum:
Kent, İngiltere, 1994

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 40 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 11 okur okuyacak.