Anna Curtis

Anna Curtis

Tasarımcı
10.0/10
1 Kişi
·
Okunma
·
0
Beğeni
·
4
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
320 syf.
·10/10
Not Quite Forever yazarın okuduğum 11. kitabı ve bu kitapla da beni bir kere daha kendine hayran bıraktı Catherine Bybee.

Catherine Bybee eski bir acil hemşiresi ve şu an da tam zamanlı bir yazar olarak çalışıyor. Serinin bir önceki kitabında acil hemşiresi olan Monica'nın hikayesi ile hemşire kimliğini yansıtan yazar bu kitapta New York Times Bestseller listesine birden fazla kez girmiş aşk romanları yazarı Dakota'nın hikayesi ile yazar kimliğini yansıtmış.

Kitaplarının adı Surrender to Me, Succumb to Me olmasından dolayı sürekli Dakota'yı kafamda Slyvia Day olarak canlandırıp durdum ne kadar Day'in Bared to Me'sini sevmesem de ama bu Dakota karakterini sevmeme ve ona hayran kalmama engel olmadı. Kimsenin ne söylediğine odaklanmadan sadece kendi istediği şeyleri söyleyen yanını gerçekten çok sevdim Dakota'nın.

Walt'ın yaşadığı şeyleri kesinlikle tahmin edemezdim, ne kadar korkaklık edip kaçsa da "Evet, her şeyi batırdım ama lütfen beni affet." diyerek her yerde Dakota'yı aramasına da mutlu oldum.

Dakota'nın 'bodice rippers books' tabirine imzalı bir kitapla karşılık vermesi de çok iyiydi. Ben bir okur olarak öyle bir şey söyleyen biriyle bırak evlenmek konuşmazdım bile ama Dakota okuru eğitmeyi tercih etti.

Kitapta tek hoşuma gitmeyen şey tamamen benimle alakalıydı. Sağlıkçı (öğrenci) olduğum için Dakota antibiyotik almaya başladığı anda olacakları tahmin ettim ve haklı da çıktım. Walt'ın acil doktoru olarak en ufak bir şüpheye düşmemesi biraz hayal kırıklığına uğrattı beni ama aşk sarhoşluğuna veriyorum onu da.

Bir sonraki kitapta Trent'in abisi Glen ve psikolog Mary'nin hikayesi anlatılıyor. Bu kitapta okuduğum birkaç ufak Glen-Mary kısmı bile kitaba bayılacağımın garantisi umarım hayal kırıklığına uğramam.