Geri Bildirim
Anna Todd

Anna Todd

7.1/10
165 Kişi
·
394
Okunma
·
17
Beğeni
·
1.678
Gösterim
Adı:
Anna Todd
Unvan:
Yazar
Doğum:
Dayton, Ohio, ABD, 21 Mart 1989
1989, Ohio doğumlu ABD'li yazardır. Wattpad'de "imaginator1D" 2013 yılında yazmaya başlayarak ünlü olan ve kitabları basılmaya başlanan bir yazardır.
Yapmak istediklerimle yapmam gereken şeyler birbirinden tamamen farklı.
Aşkla nefret , öfkeyle sükunet arasındaki ince çizgide yürüyorduk. Bu tuhaftı ve benim için kesinlikle zehirliydi.
Kitap okumanın en güzel tarafı, gerçek hayattan kaçmak ve yüzlerce, hatta
binlerce farklı hayatı yaşayabilmektir.
"Hayır takıyorsun ama kabul etmiyorsun: Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki hiçbir şeyi umursamıyormuş gibi davranan insanlar aslında her şeyi dert eden insanlardır."
Zamanında Wattpadde uzun zaman geçirmiş bir insan olarak tekrar döneceğimi, bir Wattpad kitabı okuyacağımı sanmıyordum. Ama okudum. Çünkü bir Wattpad kitabı okuduğumun farkında değildim. Yine de beklediğimden iyi olduğunu da söylemem gerekir. Beklediğimden iyiydi de beni benden aldı tabi. Okuduğum en dengesiz karakterlerdi sanırım, ki daha önce pek çok dengesiz karakter okumuşluğum vardır. Hardin saplantılı, tutarsız, hatta muhtemelen de klinik olarak hasta bir karakter. Bu tavırları ile kızı da gittikçe kendisine benzetti. Kitap aslında bir kaç popüler kitabın karışımı gibiydi. Yer yer bir romana yer yer başka bir romana fazlasıyla benziyordu. Tessa'nın sürekli ağlayıp durması da bende kafamı duvara vurma isteği oluşturuyordu. Kitabın sonunu da ortalarında tahmin etmiştim. Gerçi ne kadar tahmin etsem de yazar öyle bir sahneyle bitirmiş ki o kadar şikayet ederek okuduğum kitabın devamını merak ederken buldum kendimi. Muhtemelen de çıkar çıkmaz okuyacağım. İnsan okurken kendime bunu neden yapıyorum diye soruyor ama merak etmeden de duramıyor. Aslında bu tarz kitapları sevenlerin çok beğenebileceği bir kitap olduğunu da inkar edemem.
Bu roman için uzun uzun methiye dökmek akıl sağlığım için zararlı zira kendi boyutu neredeyse 600 sayfa kadar. Konu gayet güzel akıcı yalın tıpkı Yalan Rüzgarı tadında okunası sevilesi bol romantizmli bundan böyle böyle 3 tane daha var rüyalarıma giriyor bazı bazı ://
Yine bir hayli kalın ansiklopedi kalınlığında ilki gibi ilkin gözüm korkmadı değil cüssesinden ama yazar ilk bölümde olduğu gibi ustaca ve akıcı bir dil kullanmış takdir ettim doğrusu konu ilkinin devamı lakin +20 seriyi bilen bilir :)
Bana göre yazar:
'Bir kitap daha yazam.
Tam bir popo olan erkek baş karakteri adama çevirem.
Biraz da kadın baş karakterden insanları soğutam.
Ohh konuyu da uzattıkça uzatam."

Yahu bırak adam olduğu gibi kalsın, sen koskoca Hardin'i al evinin adamı, çocuklarının babası yap. Tıpta devrimler yarat, imkansızlıkları mucizeye çevir. Kitabı fantastik türüne neden sokuyorsun yazar abla.

Hiç değilse mutlu son okuduk, oda eh işte olsun. Canım Hardin'im yaa, seni ne hallere soktular :(
bu kitap duygu yüklü bir serüven. Karakterlere bazen acıdım, bazen hayranlıkla baktım. Okurken hep bir sonraki sayfayı merak ederek okudum elimden bırakamadım.aşk bu kadar güzel anlatılmamıştı.
En beğendiğim kitap oldu bu seride. En azından Hardin in daha düzgün şekilde çabaladığını gördük çok şükür Haydi gelsin 4. kitap. Mutlu olun artık be
Tessa... 18 yasını Yeni doldurmuş, Yeni üniversiteye baslamış bir genç kızımız.
Hardin... Üniversite örgencisi dövmeli ,pisirngli genç yakışıklı çocuğumuz.
Ve bunların birbiri arasında geçen kovalamalı yakalamalı aşk..
Genç kesime hitap eden bir kitap. Birşey kazandırdı mi hayır. Ama okuması zevkliydi. Sanırım ikisinin arasında geçen koşuşturma dikkatimi cekti.
Seri bir kitap ve okuduğum ilk kitabı. Devam olan kitaplarını da belki bir gün alırım ️

Yazarın biyografisi

Adı:
Anna Todd
Unvan:
Yazar
Doğum:
Dayton, Ohio, ABD, 21 Mart 1989
1989, Ohio doğumlu ABD'li yazardır. Wattpad'de "imaginator1D" 2013 yılında yazmaya başlayarak ünlü olan ve kitabları basılmaya başlanan bir yazardır.

Yazar istatistikleri

  • 17 okur beğendi.
  • 394 okur okudu.
  • 14 okur okuyor.
  • 249 okur okuyacak.
  • 9 okur yarım bıraktı.

Yazarın sıralamaları