Arif Sağlam

Arif Sağlam

Yazar
10.0/10
2 Kişi
·
5
Okunma
·
0
Beğeni
·
319
Gösterim
"Tüm başarıların sahibi olsam bile hikayenin sonu asla değişmiyordu.
... Her şey anlamsızdı. Her şey ölüyordu.."
Arif Sağlam
Sayfa 100 - Avangard
"Çünkü insan bazı şeyleri herkese, bazılarını yakınlarına, bazılarını sadece kendine söyleyebilirdi. Ama bazı şeyler vardır onları kendine bile söyleyemez."
Arif Sağlam
Sayfa 46 - Avangard
213 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Eser oldukça güzel. Azıcık ben de deliyimdir diyorsanız mutlaka okuyun. Orhan Abdullah, garip bir insan. Herkese hitap eden diliyle yazarı takdir ediyorum. Gayet başarılı bir eser ortaya çıkarmış. Sanırsam yeni bir kitap olduğu için bu kadar az okunma var. Ama olsun inanıyorum bu eser herkesçe beğenilecek. Yazara buradan küçük mesaj yeni çıkartacağınız kitabı dört gözle bekliyor olacağım. :) Tuhaf Bir Adam gibi bir solukta okunacak, psikolojik romanlardan çokça yaralanmak istiyorum. Arif Sağlam
213 syf.
·6 günde·Beğendi·10/10
Daha elime ilk aldığım anda beni benden aldı. Evet yazarın da dediği gibi"ben" i benden bedenden aldı. Kendimi bulduğum başucu kitabım yapacağım ve nasip olursa bir daha okuyacağım bu yıl okuduğum kitapların zirvesine oturan bir kitap. Kelimelerle anlatamıyorum ki. İçimde bir boşluk açıldı demeliyim. Yaşanmış olduğuna inandığım bir romandı. Zevk ala ala acele etmeden lezzetli bir yemek yer gibi okudum. Biraz uzun sürdü bitmesi sebebi benim eky sınavına da çalışıyor olmam aksi halde soluksuz okunacak mükemmel ötesi bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Arif Sağlam
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 5 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 2 okur okuyacak.