Ayşe Över

Ayşe Över

Yazar
9.0/10
2 Kişi
·
2
Okunma
·
0
Beğeni
·
4
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
1999 yılında Sultanahmet'te yapılan kazı ile olaylar başlamış oluyor. Sare ve Prof. Kerem yapılan kazıda ortaya çıkan mesajın peşine düşüyorlar açıklığa kavuşturmak için lâkin bu sırrı merak edenler sadece onlar değil. Interpol ve Vatikan da bu sırrın peşindedir ve böylelikle de bir kovalamaca başlamış olur.
.
.
Kitabın dili oldukça akıcı. Yazarın da ilk kitabı olmasına rağmen gayet başarılı. Kitabın devamını da merakla bekliyor olacağım. Zaten en merak ettiğim yerde bitiverdi. #parlakmeltemkitapligi
https://www.instagram.com/kitapdolusu/
⭐ Çok sürükleyici ve merak uyandırıcı bir kitap olan Son Ders'i okumama vesile olan Ayşe hanıma çok teşekkür ederim.
⭐ 1999 yılında tarihi yarımadada yapılan bir kazıda bulunan hrıstiyan tarihi için önemli bir eserin gizemi ancak günümüzde anlaşılıyor ve içinde Vatikan, İnterpol gibi oluşumların bulunduğu bir kovalamaca başlıyor.
⭐ Kahramanlarımız Prof. Kerem ve Sare bu tarihi eserlerin gizemini çözmeye çalışırken aynı zamanda Vatikan tarafından gönderilen casuslardan da kaçmak zorunda.
⭐ Olaylar çok sürükleyici, merak uyandırıcı ve bilgilendirici bir havada ilerliyor. Bunda yazarın kullandığı akıcı dilin de katkısı var.
⭐ Dan Brown okuyanlar bu kitabın ilk 20 sayfasını okuduktan sonra ben bu heyecanı bir yerlerden hatırlıyorum diyecektir. Ayşe hanımın ilk romanı olmasına rağmen ben bu romanı usta bir romancının eseriyle karşılaştırabildim. Anlatım olsun, konu olsun, bilgi içeriği olsun eksik kalır bir yanı yoktu.
⭐ Türk bir yazardan böyle bir eser okumak bana gurur verdi. İlk romanı olması sebebiyle ise bir umut kaynağı. İlk roman böyleyse sonraki romanlarını düşünemiyorum.
⭐ Ayrıca güzel bir haber de vereyim. Prof. Kerem ve Sare'nin macerası devam edecekmiş. İlk okuyuculardan biri olmak için sabırsızlıkla bekliyorum

Yazarın biyografisi

Adı:
Ayşe Över
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur okudu.