Ayşegül Usluer

Ayşegül Usluer

Çevirmen
7.9/10
14 Kişi
·
26
Okunma
·
0
Beğeni
·
9
Gösterim
Adı:
Ayşegül Usluer
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
148 syf.
·2 günde·9/10
Kardeşim okuyup çok beğendikten sonra bana da önerdi ve bende kitap Einstein üzerine de olunca okumaya karar verdim. Timaş'tan çıkan Eğlenceli Bilgi serisi her ne kadar çocuklara yönelik olsa da herkesin okuyabileceği kadar iyiler bence, kitaplar gerçekten çok güzel hazırlanmış. İçlerinde hem konuyla ilgili çok önemli bilgiler var hem de karikatürler ve esprilerle okumak eğlenceli hale geliyor.
Bu kitaba gelince çok beğendim, Einstein'le ilgili bilmediğim bir çok bilgi öğrendim ve okuması gerçekten eğlenceliydi. İzafiyet teorisi gibi konuları bile çok iyi anlatmış, fizik sevmeyenler ama izafiyeti anlamak isteyenler için birebir :)
Kitabın içindeki çizimleri Yürüyen Kentler yazarı Philip Reeve yapmış ve çizimler çok güzeller. Genel olarak güzel kitaptı, çocuk kitabı diye küçümsemeyin içeriği hem sağlam hem güzel.
Not: Bu seriyi tüm çocukların okuması gerektiğini düşünüyorum, hem eğlenceli hem öğretici bir seri hem de anlaşılır.
148 syf.
·8 günde·Beğendi·9/10
Güzel, komik ve eğlenceli bir kitap. Einstein'in teorilerini hayatını falan anlatıyor. Okumanızı tavsiye ederim . İyi okumalar..:)
148 syf.
·8 günde·Beğendi·9/10
Einstein hakkında pek bir şey bilmiyorsanız kitabın eğlenceli bilgi serisinden olduğuna bakmayın, çocuk veya genç fark etmez herkes okuyabilir bu kitabı :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Ayşegül Usluer

Yazar istatistikleri

  • 26 okur okudu.
  • 14 okur okuyacak.